Бювет на Короленка: після ремонту помпи у воді виявили хвороботворні бактерії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бювет, що на вул. Короленка, знову не працює: у воді знову виявили хвороботворні бактерії, тож трубу гідродинамічно очищатимуть. Про це повідомляють у КП «Броваритепловодоенергія».

Як ідеться в повідомленні, після ремонту помпи, зробили повторний аналіз води, який виявив хвороботворні бактерії. Саме через це бювет знову закрили.

«Наші спеціалісти провели відеообстеження, яке виявило замулення та тверді осади на фільтрах і нижній частині трубопроводу (на глибині майже 10-метрів). Таким чином, виникла необхідність в усуненні цього осаду в рамках процедури гідродинамічного очищення», – повідомляють броварські комунальники.

Зазначається, що вже відбулися перемовини з компанією, яка здійснюватиме це очищення. Початок очисних робіт заплановано на наступний тиждень.

«Вкотре підкреслюємо, що відновлення роботи бювету на вул. Короленка – одне з наших найбільш пріоритетних завдань на сьогодні. Просимо мешканців із розумінням поставитись до ситуації, що склалася», – повідомляють у КП «Броваритепловодоенергія».

Зазначимо, бювет не працює з грудня 2020 року через забруднення води.

30 червня бювет відновив свою роботу після майже пів річної зупинки. Як раніше неодноразово повідомляв директор КП «Броваритепловодоенергія» Григорій Голубовський, причиною зупинки роботи бювету були хвороботворні бактерії та замуленість бювету. Для вирішення проблеми відкачали бруд, почистили фільтри. Після цього здійснили відеоревізію, яка виявила пошкодження труби. Для якісного ремонту закупили пластикову трубу, яку розмістили всередині свердловини. У результаті, вода стала світлою, незамуленою.

Проте 8 липня бювет знову свою роботу призупинив вийшло із ладу помпове обладнання. Коли його відремонтували у пробі води виявили хвороботворні бактерії. 

ФОТО – Ірина Ющенко

Читайте також:

  1. Бювет на вул. Короленка: чому не працює та коли відкриється

  2. Бювет на Короленка в Броварах закрили

  3. Антисанітарія біля деяких броварських бюветів несе епідемнебезпеку – фахівці

  4. Вода в усіх 5 бюветах Броварів придатна для вживання. ДОСЛІДЖЕННЯ

Поділіться.

Залиште відповідь