«Бровары» – серед сотні псевдоукраїнських Telegram-каналів, які працюють на росію

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Служба безпеки України, розвідка Міноборони та ще низка українських відомств оприлюднили назви 100 псевдоукраїнських Telegram-каналів, які насправді працюють на росію. Перелік оприлюднив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

У спільній заяві відомств йдеться про те, в Україні є низка нібито незалежних Telergram-каналів, роботу яких насправді координує кремль через свої спецслужби – причетність таких ресурсів до російської влади раніше під час відповідних кримінальних проваджень фіксувала Служба безпеки України. Зокрема, йдеться про канали «Легитимный», «Сплетница», «Картель», «Резидент» та інші.

Зазначимо, що серед сотні псевдоукраїнських телеграм-каналів значиться і псевдоброварський канал під назвою «Бровары».

«Закликаємо вас не користуватися цими каналами, адже їх роботу фінансує і координує росія. У жодному разі не довіряйте їм, оскільки такі майданчики поширюють фейки та маніпуляції і є частиною інформаційної війни проти України», – наголошують у повідомленні.

Крім СБУ та розвідки Міноборони, авторами спільної заяви є Рада національної безпеки та оборони, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство оборони, Міністерство культури та інформаційної політики, Міністерство цифрової трансформації та Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП.

ФОТО – IT-Техно

Читайте також:

  1. Які види повісток існують в Україні: хто та де може їх вручати
  2. Ворог не повинен знати: в Україні засекречені дані про втрати на війні. ВІДЕО
  3. Жінок братимуть на військовий облік лише за їхньою згодою – Генштаб
  4. «Грошова компенсація»: увага, новий вид онлайн-шахрайства

Поділіться.

Залиште відповідь