Будівництво в Броварах притулку для бездоглядних тварин: визначено розробника інженерного проєктування

Pinterest LinkedIn Tumblr +

6 квітня завершилися допорогові закупівлі на визначення підрядника для розроблення проєктно-кошторисної документації на будівництво в Броварах притулку для бездоглядних тварин. 7 травня УБЖКГІТ уклало з переможцем – ТОВ «Проектна компанія «Аркон» – договір.

Замовник на розроблення проєктно-кошторисної документації – Броварське управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту (УБЖКГІТ).

Участь у допорогових закупівлях взяло 3 учасники, хоча пропозицій для участі надійшло 4. Переможцем визначено ТОВ «Проектна компанія «Аркон», яке запропонувало за свою роботу найвищу ціну – 962 000 грн (сума пропозиції УБЖКГІТ становила 1 110 600 грн із ПДВ). Згідно з протокольним рішенням уповноваженої особи від 21 квітня 2021 р., пропозицію ТОВ визначено «наступною найбільш економічно вигідною». Пропозиції ще двох фірм відхилено через «невідповідність вимогам оголошення про проведення спрощеної закупівлі».

результати тендерних торгів , будівництво притулку для тварин

Договір із Арконом на розроблення проєктно-кошторисної документації на будівництво в Броварах притулку для бездоглядних тварин УБЖКГІТ уклало 7 травня. Розпочати роботи з проєктування підрядна організація має вже в травні і завершити до 1 вересня цього року.

Згідно з додатком до договору №2 – завданням на проєктування – притулок має бути на 350 тварин (кішок та собачок).

Серед завдань на проєктування – розрахунок на будівництво в одну чергу:

 •  виготовлення проєктно-кошторисної документації;
 • проходження експертизи та усіх необхідних узгоджень.

У проєктно-кошторисній документації на будівництво визначено перелік будівель та споруд для проєктування. Серед них:

 1. Паркінг.
 2. Головний корпус (ветеринарна аптека, офісні приміщення, зала для відвідувачів, оглядова (ветклініка), операційна та післяопераційна (ветклініка), приміщення перетримки собак та кішок, кухня, склад кормів, санвузли, технічні, санітарні та допоміжні приміщення).
 3. Міні готель для домашніх тварин (приміщення для кішок і окремо для собак, рецепція, душова для тварин, допоміжні приміщення).
 4. Майданчик для приймання та соціалізації тварин.
 5. Майданчик для карантинного утримання тварин.
 6. Вольєр для тварин на 30 секцій (8 шт).
 7. Вольєр із приміщеннями для вигулу (4 шт).
 8. Вольєр для зграйного утримання тварин (5 шт).
 9. Майданчик для тренування та вигулу тварин (2 шт).
 10. Крематорій для тварин.
 11. Санітарно-побутова зона (локальні очисні споруди та інше).

Також підрядна організація має розробити проєкт системи центральної вентиляції, опалення (має бути від електричних котлів, теплоносієм якого виступає вода), кондиціювання; охоронної системи будівлі з електромагнітними замками на дверях із різним рівнем доступу, відеоспостереження. Мають подбати підрядники і про доступність до закладу маломобільних груп населення.

Після розробки робочого проєкту  наступний етап – отримання містобудівних умов та обмежень, технічних умов. І лише тоді має розпочатися, власне, будівництво. У скільки воно обійдеться – невідомо, але кошти точно потрібні значні. Як повідомили в управлінні БЖКГІТ, витрат на будівництво в цьому році не передбачено, але розглядають можливість залучення інвесторських коштів.

Нагадаємо, уперше на офіційному рівні питання створення притулку для тварин постало в 2012 році. Тоді в Броварах затвердили міську програму регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Бровари на 2012-2017 роки, де і були перші згадки про притулок для тварин. Але лише наприкінці 2017 року міськрада ухвалила рішення з конкретними цифрами та попередньо визначилася із земельною ділянкою на вул. О. Оникієнка в районі міського кладовища. Проєкт відведення ділянки депутати підтримали на сесії міської ради в квітні 2019 р.

Читайте також

 1. Притулку для тварин у Броварах бути: депутати підтримали виділення земельної ділянки під його будівництво
 2. У Броварах планують побудувати притулок для тварин

 3. Фонтан, контроль транспорту і велодоріжки: ТОП-5 петицій у Броварах

 4. Притулок для бездомних тварин: на будівництво потрібен час, а проблема – нагальна

Поділіться.

Залиште відповідь