Чергова ротація в броварському «Голосі»: замість Черепейника у фракції буде Мутило

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Лише тиждень тому в броварській фракції «Голос» відбулася ротація: замість Андрія Саука її очолила Ірина Веремчук. А вже за тиждень стало відомо про чергову заміну. Так, зі складу фракції виходить Леонід Черепейник, а заходить Вадим Мутило. Про це повідомила Ірина Веремчук. Підтвердив інформацію і сам Леонід.

Нагадаємо, Ірину Веремчук, як нового голову, затвердили під час засідання фракції «Голосу» 17 листопада. Вона змінила на цій посаді Андрія Саука.

Як повідомив тоді журналістам «Трибуни» Андрій Саук, щороку робити ротації вирішили спільно ще на початку каденції. Це зроблено задля дотримання демократичного принципу. При цьому Андрій в команді залишається.

Про те, що зі складу фракції броварського «Голосу» виходить Леонід Черепейник, журналістам повідомила Ірина Веремчук. Цю інформацію підтвердив і Леонід Черепейник. За його словами, заяву про складання своїх повноважень у територіальну виборчу комісію він подав ще 8 листопада, тепер очікує на рішення сесії Броварської громади.

«Я не звик так працювати, коли окрім того, що сидиш на «задній парті», так тобі ще і не дають на сесії право голосу, а коли говориш – ніхто не слухає, – пояснює Леонід. – До того ж, щоб розумітися в усіх питаннях сесії, треба ходити на всі комісії, розбиратися в земельних питаннях. Мене ж проти моєї волі зарахували до регламентної комісії, а ходити на цю комісію і вивчати всі питання мені не цікаво. Тож на сесії я голосую не «за», ні «проти», а «утримався», тому ефективність від моєї діяльності – нульова. Витрачати свій час і сили в боротьбі з вітряками я не звик: у мене є куди направити свої сили й енергію».

До того ж, за словами Леоніда Черепейника, він ніколи не тримався за депутатський мандат і насправді він нічого йому «хорошого не давав», лише позапланові перевірки та відмову в продовженні оренди приміщень із збору вторсировини на вул. Київській та Шевченка.

Як повідомив Леонід Черепейник, на його місце зайде Вадим Мутило, який за загальним списком броварського «Голосу» балотувався під №4.

Вадим Мутило – майданівець, АТОвець, депутат міської ради попереднього скликання, обирався від ВО «Батьківщина», але доволі швидко став «позафракційним». Затятий опозиціонер до влади, принциповий і послідовний. Досить ефективно працював у бюджетній комісії і долучався до вирішення проблем не тільки свого округу. Працює технічним директором у ТОВ «Бровари-Вторма»

Вадим Мутило – затятий опозиціонер до влади та «майже ідеальний депутат» із точки зору виборців

«Я виходжу з принципу «Роби, що повинен, і будь що буде», – коментує своє рішення Вадим Мутило. – Розумію, що в нас значно менше шансів вплинути на те чи інше рішення позитивно, як би цього хотілося, але треба доносити голос розуму і голос альтернативи щодо подій, які відбуваються в громаді. Будемо працювати».

 Читайте також

  1. Депутатка Веремчук судиться проти будівництва магазину в Броварах. Суть питання
  2. Незаконне будівництво? Біля магазину «Рибалка» заплановано ще один магазин. ФОТО
  3. Команда «Голосу» та кандидатка в депутати Ірина Веремчук: ми вас не підведемо!
  4. Вадим Мутило: «Півроку тому я би, може, і замислився над складанням мандату, але зараз — ні»
  5. Мешканці на звітуванні Вадима Мутила: «Ми хочемо такого депутата назавжди»

  6. Декларація депутата Броварської міськради Вадима Мутила
Поділіться.

Залиште відповідь