День міста Бровари: фестиваль «Нові ми». Де та як святкуватимуть?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

18-го вересня з 11 год у парку «Перемога» розпочнеться святкування Дня Броварів. Цього року воно відбуватиметься в рамках фестивалю «Нові ми». Про це стало відомо з допису на сторінці «Бровари: культурний простір» у Фейсбуці.  

Як зазначено в повідомленні, фестиваль має назву «Нові Ми» та має на меті познайомити всіх мешканців Броварської міської територіальної громади з адміністративними одиницями, які ввійшли до складу нашої громади: м. Бровари, с. Княжичі, с. Требухів та с. Переможець.

Парк «Перемога»

Із 11:00 до 17:00 територію парку «Перемога» умовно поділять на святкові локації, які будуть різноманітні за тематикою та цікаві як дітям, так і дорослим:

 • «Мистецький простір» познайомить із талановитими художниками та митцями нашої громади. Тут протягом дня лунатиме жива музика, яку виконуватимуть броварчани. Також на гостей фестивалю чекатимуть цікаві майстер-класи, які навчать малювати на тарілках, полотні, піску та інших предметах.
 • «Концертний простір» – концерт за участі вокальних та хореографічних колективів Броварської міської територіальної громади.
 • «Спортивний простір» буде наповнений показовими виступами з різних видів спорту, яскравими номерами та відкритими тренуваннями. Навколо літньої естради розташуються представники різноманітних спортивних клубів, секцій, фітнес-тудій тощо.
 • «Театральний простір» познайомить броварчан та гостей нашої громади з усіма театральними студіями, гуртками акторської майстерності, які працюють у громаді.  Відвідувачі фестивалю зможуть переглянути виступи театральних колективів на сцені цієї локації.
 • «БроЛенд» – дитячий простір. Яскраві шоу, захоплюючі програми, аніматори та казкові герої чекатимуть на зустріч із найменшими гостями заходу. Талісман міста Бровари – Бро, підготував цікаві майстер-класи та розваги.
 • «Made in Brovary» представить підприємства нашої громади. Приходьте на локацію та дізнавайтесь про історію їх створення: від ідеї до сьогодні.
 • «Медичний простір» познайомить вас із медичними закладами нашого міста. Відвідувачі зможуть отримати інформацію про їх діяльність, послуги та консультації медичних працівників.

Ігор Сапожко запровадив цензуру на інформацію: відділи, управління, служби відмовляють журналістам в інтерв’ю

Святковий концерт

Із 16:00 до 22:00 на головній сцені міста, яка розташовуватиметься на перетині бульв. Незалежності та вул. Гагаріна, відбудеться святковий концерт.

Відділ культури приймає заявки для участі в програмі на День міста.

 • Для участі у фестивалі (організації, компанії, студії або заклади, що надає послуги в Броварах та бажають розповісти про неї, поділитись своїми напрацюваннями, успіхами) потрібно заповнити анкету ТУТ.
 • Для участі в концертній програмі (виступи з хореографічними, вокальними, спортивними, унікальними номерами) потрібно заповнити анкету ТУТ.
 • Для участі в мистецькому просторі (фотографи, художники, майстри різних напрямків) потрібно заповнити анкету ТУТ.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

 1. «Вікі любить пам’ятки»: охочих запрошують до участі у фотоконкурсі об’єктів культурної спадщини

 2. Над Броварами замайорів найбільший прапор Київщини. ВІДЕО

 3. У відділах культури та інформаційної політики Броварської міськради – нові очільниці

 4. Ігор Сапожко запровадив цензуру на інформацію: відділи, управління, служби відмовляють журналістам в інтерв’ю

Поділіться.

Залиште відповідь