Для амбулаторій Требухова і Княжич закупили позашляховики на понад 1 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги провів тендерну закупівлю двох автомобілів-позашляховиків Renault Duster Life на бензині, які мають забезпечити діяльність амбулаторій у Требухові та Княжичах. Кошти для цього «зняли» з капітального ремонту амбулаторії в Требухові за рахунок економії. Сьогодні депутати Броварської громади мають затвердити такі зміни.

Згідно з тендером, торги на придбання позашляховиків для сільських амбулаторій тривали протягом останнього місяця. Участь у змаганні взяли лише дві компанії – ТОВ «АДАМАНТ МОТОРС ЧЕРНІГІВ» із пропозицією 1,1 млн грн і ТОВ «КИЙ АВТО ЦЕНТР», що запропонував на 2 тис. грн менше. Останній учасник і переміг. 4 жовтня був оприлюднений договір на закупівлю.

Згідно з документом, за 1,098 млн грн ТОВ «КИЙ АВТО ЦЕНТР» не пізніше 20 грудня має доставити дві автівки «Duster Life + 4х4 1,6 М/Т бензин» на адресу офісу Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. «Первинка» має сплатити за товар протягом 30 днів.

Як розповів керівник первинної медицини громади Ігор Кравцов, автівки закупили, щоб лікарі відділення невідкладної допомоги взимку під час снігопадів мали можливість безперешкодно потрапляти до пацієнтів.

Водночас проєкт рішення, який сьогодні виноситься на розгляд позачергової сесії ради Броварської громади, передбачає перекидання для закупівлі автівок 1,098 млн грн із капітального ремонту амбулаторії № 8 у Требухові.

Як пояснив Ігор Кравцов, ремонт амбулаторії не постраждає: перекидають невикористані вільні залишки, які були зекономлені в межах здійснення ремонтних робіт.

Зображення – Рено

Читайте також

  1. У новобудові на вул. Петлюри, 21-Б мають відкрити комунальний діагностичний центр
  2. Броварська лікарня у 2020 році: нова апаратура, капремонти, закупівлі та кадри
  3. Броварець не став посмертним донором, хоча родичі надали згоду. Чому? ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь