У новобудові на вул. Петлюри, 21-Б мають відкрити комунальний діагностичний центр

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У минулому проблемний довгобуд на вул. Симона Петлюри, 21-Б у вересні цього року таки ввели в експлуатацію. Окрім квартир, у висотці мають намір відкрити діагностичний центр – у структурі Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Про це йдеться в одному з проєктів рішень, які винесено на розгляд завтрашньої позачергової сесії Броварської міської ради.

Як ідеться в пояснювальній записці до документа, за згоди депутатів, має відбутися безоплатне передавання нежитлового приміщення загальною площею 265,2 кв. м на вул. Симона Петлюри, 21-Б, згідно з листом ТОВ «Будівельна компанія «Євромонтажбуд».

Керівник броварської первинної ланки медицини Ігор Кравцов розповів «Трибуні», що йдеться про цокольний поверх споруди. Тут планують розмістити обладнання для обстеження і відкрити приймання вузьких спеціалістів для пацієнтів за направленнями від інших лікарів. Таким чином мають на меті покращити медичне обслуговування населення.

Ігор Кравцов

Ігор Кравцов. Фото – Микола Кожемяко, © «Трибуна-Бровари»

Зі слів очільника «первинки», фактично йдеться про надання послуг вторинної ланки медицини у межах структури первинного центру, що не заборонено. Мовляв, вторинна медицина так само може відкривати свої амбулаторії та надавати послуги первинної ланки.

Що з’явиться

У приміщенні мають намір установити вже наявний ендоскоп, закупити і поставити бронхоскоп. Також – доуденоскоп. Водночас від планів поставити мамограф доведеться відмовитися – це неможливо через нормативи щодо експлуатації житлових будівель, вказує лікар.

У відділенні вузьких спеціалістів лікарі працюватимуть не щодня. Наприклад, певного дня тижня – невропатолог. Направлення до спеціалістів має бути електронним, зазначає Ігор Кравцов. Принаймні в «первинці» мають намір організувати роботу саме таким чином, підключивши необхідне фінансування від Національної служби здоров’я України.

Введення в експлуатацію будинку на вул. С. Петлюри, 21-Б

10 вересня урочисто відзначили введення в експлуатацію колишнього довгобуду. Біля мікрофону – Вадим Каган – директор ТОВ “Каган і Ко”, що завершувало будівництво багатоповерхівки.

Водночас у планах є організація в приміщенні роботи кількох сімейних лікарів. Однак, повноцінною амбулаторією діагностичний центр не буде.

Приміщення мають передати місту в межах інвестиційної програми від ТОВ «Каган і Ко».

Забудовник пропонував інше приміщення біля супермаркету «Новус», в новобудовах, зведених компанією, однак вони не сподобалися керівництву громади та первинної медицини, зазначає Ігор Кравцов.

Фото – © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. У Москві повторно заарештували власника будівельної фірми «Атлант» Павла Климця
  2. «Теплиці я побудую. І дуже хороші. Але не сьогодні», – Вадим Каган
  3. Довгобуд на С. Петлюри, 21-Б добудує  фірма «Атлант»: відбувся конкурс на відбір забудовника   
  4. ТОВ «Каган і Ко» розпочало забудову теплиць. Нехтуючи інвестиційні зобов’язання?
  5. Інвестори броварського ЖК «А-12»: забудовник лише годує нас обіцянками
Поділіться.

Залиште відповідь