Допит свідків у справі Лудченка: очевидці підтверджують доводи слідства. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 9 грудня, у Броварському міськрайонному суді відбувся допит трьох свідків у справі за обвинуваченнями проти експоліціянта Михайла Лудченка, який рік тому п’яним на смерть збив жінку і травмував її доньку в центрі Броварів. Очевидці підтвердили низку доводів прокуратури та сторони потерпілих, зокрема щодо нетверезого стану підсудного, високої швидкості авто під час ДТП, спроб піти з місця аварії тощо. Під час наступного засідання планують заслухати решту свідків.

Слід зазначити, що всі присутні свідки впізнали обвинуваченого та зазначили, що бачили саме його. Один із очевидців, з його слів, бачив момент ДТП на власні очі. Інші двоє – працівниці Бровархофа – розповіли, що незадовго до ДТП Михайло Лудченко перебував у їхньому закладі, де пив алкогольне пиво. Як зазначила суддя Тетяна Василенко, усіх свідків залучила прокуратура.

Допит свідків

Першим допитали Ігоря Бакалінського, який розповів, що в день ДТП близько 17:30 пішов гуляти. Недалеко від бібліотеки, на відстані 100 – 150 м, почув гучний звук двигуна. Подивившись у бік звуку, він побачив авто, яке на пішохідному переході збиває двох жінок, одну з яких відкидає до «кишені» для зупинок маршруток метрів за 40 – 50, а іншу – підкидає і відкидає за дорогу.

Іван Бакалінський

Іван Бакалінський

Зі слів чоловіка, швидкість авто була великою, не менше 120 км/год. Водночас після наїзду водій не зупиняється і навіть не робить спроб гальмувати. Після ковзання, їде далі і за метрів 300 – 400 врізається в каштан.

Суддя, прокурор і представник потерпілих

Ігор Бакалінський указує, що перебував на місці ДТП протягом близько 10 хв, після чого пішов у бік парку «Перемога». Дорогою побачив те саме сріблясте авто і чоловіка з розбитим лобом, який ніби як намагався піти з місця події, будучи вже метрів за 150 від автівки. Його саме затримували поліціянти.

Читайте також: На «зебрі»: нетверезий поліціянт у Броварах збив на смерть матір та травмував доньку. ФОТО

Підтвердити чи спростувати наявність запаху алкоголю від чоловіка свідок не зміг, зауваживши, що підходив до нього не ближче ніж на 15 м і перебував у тому місці лише приблизно 1 хв.

Свідок Наталя Проценко зазначила, що знає Михайла Лудченка як гостя Бровархофу, де вона працює офіціанткою. У другій половині дня, з її слів, обвинувачений разом із чоловіком старшого віку прийшли до закладу. Молодший уже нібито був п’яний. Було це близько 17:00 чи пізніше.

Наталя Проценко

Наталя Проценко

Чоловіки в камуфляжній формі сіли за барну стійку, де розпивали світле алкогольне пиво. Про те, що напій був саме алкогольним, дівчина знає, адже пиво було з крану. У той час як безалкогольне «хмільне» в Бровархофі є в наявності лише в пляшках. Скільки саме випив чоловік, офіціантка не змогла зазначити, мовляв, не обслуговувала цю компанію.

Читайте також: Пив пиво й уникав освідування: триває суд у справі експоліціянта Лудченка. ФОТО, ВІДЕО

У закладі чоловіки перебували не менше години, розповідає Наталя Проценко. Коли підозрюваний виходив із Бровархофа, офіціантка зіткнулася з ним і побачила, що той має ознаки сп’яніння – ще сильнішого, ніж на початку відвідин. Зі її слів, чоловік щось нечітко сказав і мав мутні очі.

Михайло Лудченко та його захисник Олександр Сіладі

Свідок Віта Громова, яка також у той час працювала в Бровархофі, розповіла, що після 16:00 або близько 17:00 до них у заклад прийшли двоє чоловіків, серед яких і обвинувачений. Вони сиділи за барною стійкою і випивали світле алкогольне пиво, кожен із яких точно випив по одному келиху. Алкоголь замовляли в неї. У закладі перебували протягом 30 – 40 хв.

Читайте також: Експоліціянт Лудченко не визнає, що був п’яний за кермом під час смертельної ДТП

Зі слів працівниці закладу, чоловіки поводили себе гучно і дещо зухвало. Жінка так само зазначила, що підозрюваний мав ознаки сп’яніння ще на початку відвідин Бровархофу, а після – був п’яний, мав нечітку, невпевнену та важку ходу. З її слів, вона й подумати не могла, що в такому стані можна сідати за кермо, однак чи сідав Михайло Лудченко – вона своїми очима не бачила.

Віта Громова

Віта Громова

Обидві жінки розповіли, що дізналися про трагедію ще в закладі – з новин, які переповіли колеги. Однак упізнали в затриманому свого клієнта пізніше, того ж дня, коли побачили фотографії.

Наступне засідання – 22 грудня

Після допиту трьох свідків суддя зробила перерву, адже прокуратура на сьогодні більше очевидців подій не залучала. Наступного разу планують допитати решту свідків. За клопотанням представника потерпілих Івана Балицького, одного зі свідків суд допитає в режимі відеоконференції із суду міста Нікополя. Адже чоловік уже близько двох місяців живе саме там.

Тетяна Василенко

Суддя Тетяна Василенко

Дату наступного засідання визначили не без проблем. Спочатку справу планували відкласти до 13 січня, однак присутні вказали, що спливає термін запобіжного заходу для підозрюваного, який необхідно поновити. Водночас захисник підозрюваного Олександр Сіладі, який не з’являвся протягом останніх кількох засідань, зауважив, що в грудні має відрядження.

Врешті-решт сторона захисту зазначила, що заслуховувати свідків можна і за відсутності адвоката підозрюваного, щоби не затягувати процес. Суддя попрохала, щоби захисник усе ж спробував бути присутнім. Тетяна Василенко призначила засідання на 22 грудня о 15:30.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Суд у справі експоліціянта Михайла Лудченка вкотре відклали
  2. Суд продовжив цілодобовий домашній арешт експоліціянту Михайлу Лудченку
  3. Броварський суд випустив експоліціянта Михайла Лудченка, який п’яним на смерть збив жінку. ФОТО, ВІДЕО
  4. «У доньки загиблої в ДТП – множинні переломи тазу», – Григорій Павлін
Поділіться.

Залиште відповідь