Георгій Біркадзе поскаржився у Вищу раду правосуддя на броварського суддю Телепенька

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Очільник Броварської РДА Георгій Біркадзе на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці повідомив про скаргу, яку направив до Вищої ради правосуддя щодо діяльності судді Броварського міськрайонного суду Анатолія Телепенька. А також зазначив причини, які спонукали його вчинити такі дії.

ПРЕМІЇ

За інформацією Георгія Біркадзе, саме з легкої руки Анатолія Телепенька слідчий та прокурор відмовили в задоволенні клопотання про надання дозволу на проведення тимчасового доступу до речей та документів задля перевірки законності рішень щодо нарахування премій і надбавок, які в кінці 2020 року виписав міський голова Ігор Сапожко. Виписав як собі, так і своїм заступникам Олександру Резніку та Ларисі Виноградовій, секретарю Броварської міськради Петру Бабичу та керуючому справами виконкому Костянтину Кузнєцову.

Зі слів голови РДА, рішення суддя ухвалив у грудні 2020 року.

ОЧИСНІ СПОРУДИ

Як стверджує Біркадзе, суддя Телепенько в жовтні 2020 року не дозволив правоохоронцям здійснити обшук приміщення КП «Броваритепловодоенергія» та завадив пошуку документів для досудового розслідування. Йдеться про записи, які містять відомості про роботу очисних споруд, які підключені до системи централізованого водопостачання та водовідведення, договори, укладені зі споживачами, тощо.

ПРИЗНАЧЕННЯ, АГЗС ТА ГРАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

У своєму дописі Георгій Біркадзе зазначає і про відмову судді Телепенька правоохоронцям у перевірці легітимності призначень на свої посади Резніка, Бабича та Кузнєцова.

На думку голови райдержадміністрації, багаторазова (липень, серпень, вересень 2020 року) відмова в задоволенні клопотання правоохоронців на проведення огляду АГЗС, яка незаконно функціонує у Броварах, пов’язана з незацікавленістю судді в легалізації незаконного бізнесу.

«У вересні 2020 року він відмовив правоохоронцям у проведенні обшуку незаконного грального закладу в Броварах. А потім не дозволив арештувати майно закладу», – продовжує Біркадзе.

ТРАГЕДІЯ В ЛІТОЧКАХ

Згадав у своєму дописі голова РДА і про трагічний випадок 2016 року в Літочках, коли трапилася пожежа в притулку для літніх людей.

«17 смертей, а директор цього закладу й досі перебуває на волі. За 5 років його так і не притягли до відповідальності. І, думаю, ви здогадались, що справу слухають у тому ж Броварському суді, той самий Телепенько», – стверджує Біркадзе.

СКАРГА

Отож, як зазначає голова Броварської РДА, за вищевказаними фактами щодо діяльності судді Телепенька, він надіслав скаргу до Вищої ради правосуддя. «Саме цей орган забезпечує незалежність судової влади в країні», – зазначає Георгій Біркадзе.

Варто зазначити, що за час свого 4-місячного перебування на посаді голови РДА, Георгій Біркадзе підняв на поверхню питання, які його попередники намагалися не виносити назагал: незаконний видобуток піску, питання будівництва сміттєпереробного підприємства, жахливого стану очисних споруд та інші.

У соцмережі Фейсбук з’явилися чутки про звільнення Георгія Біркадзе із займаної посади. Однак сам очільник РДА цю інформацію спростував.

КОЛАЖ – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Георгій Біркадзе – новий очільник Броварської РДА

  2. Можливими «відкатами» на ремонті школи в Русанові займаються правоохоронці

  3. Щоб вирішити питання очисних споруд, на КП «Броваритепловодоенергія» проведуть аудит. ФОТО, ВІДЕО

  4. Громаді Броварів та району представлено нового голову РДА

Поділіться.

Залиште відповідь