«Інтерактивна книга»: у Броварах презентують Всеукраїнський освітній проєкт

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На презентацію запрошують учителів української мови та літератури, старшокласників, які прагнуть поглибити свої знання, а також усіх охочих, що цікавляться інноваціями в освіті.

У сучасному цифровому світі педагоги шукають нові підходи та ідеї викладання матеріалу, який іноді досить складно донести до аудиторії. Одна з таких новаторських ідей буде цікава вчителям української мови та літератури, які використовують сучасні формати подання та закріплення матеріалу шкільного курсу.

Своєю чергою старшокласники можуть спробувати свої сили в ігровій формі. Запрошують на презентацію і всіх охочих, які цікавляться креативними інноваціями в освіті.

Презентація відбуватиметься в сучасному форматі подання та закріплення матеріалу шкільного курсу з української літератури, офлайн-складовою якого є інтерактивна книга «Магічний Кобзар» (стилізований квест-бокс із механічними та електронними загадками).

 Презентація відбудеться 22 червня об 11 год у культурно-просвітницькому центрі «СвітЛиця».

Познайомить із освітнім проєктом, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду, його керівниця та співавторка ідеї Надія Грачова.

Попередньо зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/RGZzDW8JR4gKEM686

Читайте також

  1. Безкоштовна онлайн-освіта: як отримати доступ до навчальних програм
  2. Сексуальна освіта: на допомогу батькам та підліткам
  3. Здобути грант, розкрити лідерський потенціал – можливості Української академії лідерства
  4. Донька президента України Кирила Осьмака жила в Броварах. ІНТЕРВ’Ю
Поділіться.

Залиште відповідь