Крапка в справі броварської екссудді Ганни Білик? 6 років тюрми з конфіскацією частини майна – рішення апеляції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

18 січня апеляція Вищого антикорупційного суду підтвердила вирок  екссудді Броварського міськрайонного суду Ганні Білик за вимагання хабаря в 1 тис. євро. А саме – 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади 3 роки і конфіскацією частини майна. Інформацію про це розміщено на сторінці «Автомайдану» у Фейсбуці та в Телеграм-каналі «NABU Daily by Олег Новіков».  

Так, апеляційні скарги захисників Ганни Білик – Голосія Р.А. і Вилкова С.В. апеляція Вищого антикорупційного суду залишила без задоволення. Вирок Вищого антикорупційного суду від 3 червня 2021 року щодо Ганни Білик залишили без змін: 6 років позбавлення волі з позбавленням права 3 роки обіймати посади і конфіскацією частини майна.

Ганна Білик

Ганна Білик

Нагадаємо, у червні 2017 року броварська суддя Ганна Білик розглядала справу щодо вилучення органами Державної фіскальної служби в приватного підприємства 13,5 тонн дизельного палива, позаяк  господарська діяльність здійснювалася без дозвільних документів. Однак суддя не вирішила питання щодо конфіскованої продукції, натомість запропонувала за 1000 євро ухвалення іншого рішення – про «роз’яснення» з приписом щодо повернення цієї продукції підприємству. Проте ці кошти вилучили під час обшуку в кабінеті судді, а її затримали.

Броварську суддю Ганну Білик судитимуть за хабар

Два роки справу Білик безрезультатно розглядав Десняський районний суд Києва. Потім справу передають до Вищого антикорупційного суду, який за 1, 5 року виносить Ганні Білик обвинувальний вирок – 6 років позбавлення волі з конфіскацією автомобіля, земельної ділянки в Броварах та позбавлення права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням правосуддя, строком на 3 роки. Захист Білик подав апеляцію.

Броварську суддю Ганну Білик засуджено за хабар на шість років

7 вересня 2021 року Вища рада правосуддя (ВРП)  відправляє суддю Броварського міськрайонного суду Ганну Білик у почесну відставку з вихідною допомогою в 800 тис.грн і довічним утриманням. Рішення ухвалено в зв’язку з досягненням Ганною Білик 65-річного віку, поданням заяви про відставку та наявністю стажу роботи на посаді судді понад 20 років.

І от, нарешті, в справі броварської екссудді Ганни Білик поставлено крапку: 18 січня 2022 а. апеляція Вищого антикорупційного суду підтвердила вирок Білик за вимагання хабаря в 1 тис. євро.

Зауважимо, що після отримання хабаря суддя Білик здійснювала правосуддя ще 5 років. За цей час вона винесла понад 500 рішень, включно зі справами про хабарництво.

Серед справ, які вела Ганна Білик, щодо зґвалтування неповнолітньої броварчанки, проти експоліціянта Михайла Лудченка та щодо розстрілу поліціянтів у Княжичах.

 

Читайте також

  1. Броварська суддя Ганна Білик, засуджена на 6 років за хабар, звільнилася
  2. Акція протесту проти суддівського свавілля: як виправдовувалася суддя Ганна Білик
  3. Нова суддя залишила експоліціянта Михайла Лудченка під домашнім арештом
  4. Під Броварами застрелено 5 поліцейських
  5. Броварський суд випустив експоліціянта Михайла Лудченка, який п’яним на смерть збив жінку. ФОТО, ВІДЕО
  6. Акція протесту проти суддівського свавілля: як виправдовувалася суддя Ганна Білик
Поділіться.

Залиште відповідь