Трибуна – Бровари

Ліси Київщини захищатимуть від незаконних вирубок

Pinterest LinkedIn Tumblr +

3-го червня голова Київської ОДА Василь Володін видав розпорядження №346 «Про заходи щодо охорони лісів Київської області від незаконних рубок та інших порушень лісового законодавства». Про це йдеться на сайті КОДА.

Згідно з цим розпорядженням, затверджено заходи щодо охорони лісів Київщини від незаконних рубок та інших порушень лісового законодавства:

  • у лісових масивах за участю працівників національної поліції, екологічної інспекції проводити рейди із запобігання вчинення та виявлення осіб, що скоїли незаконні рубки лісу та інші порушення лісового законодавства і оприлюднювати їх результати.
  • Організувати патрулювання ділянок лісових масивів та масового відпочинку населення, забезпечити їх засобами наочної агітації природоохоронної тематики.
  • Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань дотримання лісового законодавства через висвітлення інформаційних матеріалів на власних вебсайтах, на офіційних сторінках у соціальних мережах тощо.
  • Забезпечити взаємодію з правоохоронними органами щодо розслідування випадків вчинення незаконних рубок та інших порушень лісового законодавства та притягнення винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством.
  • Організувати патрулювання доріг загального користування, що проходять через лісові масиви, з метою недопущення випадків незаконної рубки лісу та інших порушень лісового законодавства.

Відповідальні виконавці заходів (Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Головне управління Національної поліції в Київській області, Державна екологічна інспекція Столичного округу, управління комунікацій КОДА, постійні лісокористувачі) щоквартально 10-го числаґ місяця, що настає за звітним періодом, інформуватимуть департамент екології та природних ресурсів КОДА про проведену роботу.

Контроль за виконанням цього розпорядження Василь Володін поклав на свого заступника – Дмитра Назаренка.

ФОТО – Володимирець.City

Читайте також:

  1. Броварці долучилися до Всесвітнього дня прибирання. ФОТОРЕПОРТАЖ

  2. Екологічна акція «Чисте довкілля»: зібрали понад 50 мішків сміття. ФОТО

  3. Без примусу та не під партійними прапорами: десяток броварчан прибрали ліс біля поліклініки

  4. Біля Епіцентру зріжуть 271 дерево – рішення виконкому

  5. У яких парках і лісах Броварів можна гуляти – відповіді влади

Поділіться.

Залиште відповідь