Мешканці Рудні живуть під страхом смерті від струму. ФОТО, ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У селі Рудня, що в Броварському районі, жителі перебувають у постійному страху за себе та своїх дітей. Під час буревію старенький стовп не витримав, тріснув і фактично завис на дротах. Проте в ДТЕК Київські регіональні електромережі міняти електроопору не поспішають, аргументуючи, що не такий вже він і аварійний. Про це «Трибуні-Броварів» розповів мешканець села Рудня Юрій Пожар. Також у своєму сюжеті передають Надзвичайні новини.

У кінці липня над Руднею пройшла злива з градом розміром із перепелине яйце. Шквальний вітер зривав із будинків покрівлі. Мешканці села пережили справжній природний апокаліпсис. А коли негода стихла і люди вийшли на вулицю, то там їх чекав ще один страшний сюрприз.

«Була дуже велика блискавка та грім. Я почула, як на вулиці щось тріснуло. Дивлюся – похилився стовп», – згадує той день мешканка Рудні Олександра Циганок.

Стара дерев’яна опора не встояла перед бурею та тріснула. Стовп загрозливо нахилився і тримався на одних дротах.

У Рудні падає стовп, фото - Юрій Пожар

У Рудні падає стовп, фото - Юрій Пожар

Оперативність ДТЕК

Щоб попередити небезпеку, місцеві мешканці почали обривати лінії енергокомпаній. Там людям пояснили, що після негоди аварійні бригади працюють не покладаючи рук. Варто зачекати. Але минув уже місяць, а опора так і висить на дротах.

Селяни звернулися з цією проблемою до сільської старости Алли Кадирової.

«Я заявку залишила. Ще через тиждень заявку подала селищна рада Великодимерської ОТГ. А коли у Великій Димерці залишили третій раз заявку та назвали номер першої моєї заявки, то її не знайшли», – розповіла Надзвичайним новинам староста Рудні.

Згодом ремонтники все ж приїхали, оглянули похилений стовп та сказали, що не такий він вже й аварійний.

У Рудні падає стовп, фото - Юрій Пожар

«Вони навіть автівкою не заїжджали сюди. Прийшли, сказали, що він на проводах ще тримається, а тому простоїть. Сіли в автівку та поїхали геть», – розповіла журналістам новин  Людмила, яка проживає поруч із аварійним стовпом.

Налагодити хоч якийсь зв’язок із постачальниками електроенергії вдалося місцевим мешканцям через соціальні мережі. Представники енергокомпанії підбадьорювали селян, що стовп замінять до кінця року.

«Це реально смішно, якщо вони думають, що похилена стара конструкція не впаде на землю до того часу. А наслідки можуть бути трагічними», – обурюється житель Рудні Юрій Пожар.

«Усі бояться думати, що станеться, якщо і вони обірвуться. А що енергетики? Чого чекають? Надзвичайні новини поставили їм питання, як то кажуть, «в лоб». Але енергетики не змогли чітко
відповісти, чому ця раритетна опора й досі стоїть у селі», – йдеться в сюжеті Надзвичайних новин..

У Рудні падає стовп, фото - Юрій Пожар

Зі слів місцевих жителів, старі дерев’яні стовпи та бетонні опори замінювали ще у 80-х роках минулого століття, але про цей стовп чомусь забули. Зрозуміло, що дерев’яна опора довго не могла стояти, а тому і не витримала останньої негоди.

Ну а поки енергетики вирішують, коли розпочати аварійні роботи в Рудні, місцеві селяни ходять вулицею, як по мінному полю. Якщо мережі все ж впадуть додолу, це може призвести великої до трагедії.

ФОТО – Юрій Пожар

Читайте також:

  1. Запрацював чат-бот ДТЕК Київські регіональні електромережі. ВІДЕО

  2. Перебої з електрикою: протест під броварським ДТЕК. ФОТОРЕПОРТАЖ

  3. Куди звертатися, коли раптово зникло світло. КОНТАКТИ

  4. За електроенергію можна буде платити менше. УМОВА

Поділіться.

Залиште відповідь