МОН затвердило графік підготування та проведення ЗНО-2022

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року відбудеться з 23 травня до 17 червня. Такі дати чиновники затвердили наказом Міністерства освіти і науки України, повідомило відомство на своєму сайті.

«Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня. Не пізніше 29 квітня у зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань», – вказали у МОН.

Згідно з повідомленням, тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

 • фізика – 23 травня;
 • хімія – 26 травня;
 • українська мова, українська мова і література – 31 травня;
 • математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня;
 • іспанська, німецька, французька мови – 6 червня;
 • англійська мова – 7 червня;
 • історія України – 10 червня;
 • географія – 14 червня;
 • біологія – 17 червня.

Повідомляється, що інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня. Водночас пробне ЗНО-2022 відбудеться 19 та 26 березня. Реєстрація для участі у ньому триватиме протягом 5-22 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня. А з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня – з інших навчальних предметів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою, вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

ФОТО – Канал 24

Читайте також:

 1. Культурно-просвітницький центр «СвітЛиця» розширять і капітально відремонтують

 2. Чи можуть учителям «урізати» зарплату в період локдауну: відповідь Міносвіти

 3. МОЗ переглядатиме норму щодо 80%-ї вакцинації освітян. ВІДЕО

 4. Із 1 вересня свідоцтва про початкову освіту будуть електронними

Поділіться.

Залиште відповідь