Петиція: у Требухові збирають підписи проти виселення джиу-джитсу з будинку культури

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цього вівторка на сайті Броварської громади з’явилася петиція за збереження спортивної секції в будинку культури Требухова. За три дні проти виселення гуртка підписалося більше половини від необхідної кількості осіб, щоб петиція була прозглянута владою.

Автором петиції виступив місцевий житель Віталій Чуксін. Із його слів, 7 вересня відбулася нарада зі структурними підрозділами Броварської міської ради, під час якої вирішили не продовжувати договір оренди на приміщення, де відбуваються спортивні тренування.

Зазначимо, для розгляду петиції виконкомом ради Броварської громади, необхідно протягом 3-х місяців зібрати 250 підписів. За перші три дні під петицією вже підписалися 167 осіб.

Читайте також: Петиція: спортивна молодь просить облаштувати волейбольний майданчик у парку «Перемога»

Як зазначає ініціатор петиції, секція з боротьби джиу-джитсу функціонує в приміщенні требухівського будинку культури вже протягом тривалого часу. Водночас рішенням про виселення, яке чоловік називає «необдуманим», знищать один із небагатьох спортивних закладів у селі.

Секція не планує переселення

Тренер секції Юрій Тищенко розповів «Трибуні», що проти виселення секції виступили головно батьки дітей, які в нього тренуються. Водночас виселення він називає несправедливим. Мовляв, оренда відбувається законно, тренування потрібні місцевим дітям.

спортивна секція

Тренер Юрій Тищенко (ліворуч) із вихованцями. Фото – Людмила Московко

Зі слів керівника гуртка, виселити секцію хоче нова керівниця відділу культури спільно з директоркою будинку культури. Мовляв, їм сподобалося приміщення, де хочуть розмістити інший гурток. Водночас, до інших орендарів, зі слів Юрія Тищенка, претензій нема.

Тренер зазначає, що в минулому саме його секція привела приміщення до ладу. З нього винесли купу різнопланового сміття, зробили ремонт і оснащення. У випадку виселення, чоловік планує лишити в приміщенні «голі стіни» і забрати все, що було зроблене за рахунок секції.

Мають розмістити гуртки з хореографії

Як розповіла під час оперативної наради 6 вересня керівниця відділу культури Ольга Кунцевська, претензій до орандаря приміщення у влади нема. Тому з ним не розриватимуть передчасно договір. Однак – і не продовжуватимуть. Документ втрачає чинність у червні 2022 року.

Відділ культури, зі слів його начальниці, має намір віддати це приміщення для розміщення гуртків із хореографії. У відділі оренди майна управління комунальної власності 10 вересня «Трибуні» підтвердили, що гурток орендує приміщення на 2-му поверсі законно.

Нагадаємо, іншого орендаря, на першому поверсі, запланували виселити ще 10 вересня. У приміщенні, яке орендар, зі слів чиновників, незаконно здавав у суборенду, востаннє перебував один із інтернет-провайдерів. У звільненому приміщенні так само планують відкрити гуртки.

Головне фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Незаконну оренду приміщення в будинку культури Требухова обіцяють припинити
  2. Збитки, погрози, «бездіяльність» поліції: як у Броварах здавали в оренду житло
  3. Чемпіонат України з боксу: броварські спортсмени привезли додому шість медалей
Поділіться.

Залиште відповідь