Підтопило: як Бровари рятуються від «великої води»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Після значних снігопадів із початком різкого потепління Бровари підтоплює вже кілька днів. І не лише в «традиційній» Старій частині міста, де немає зливової каналізації: не справляються мережі з водяними потоками і на Масиві та Торгмаші. За даними броварського «Контакт-центру», за вихідні 27-28 лютого надійшло 8 повідомлень про підтоплення територій у різних частинах міста. У Броварах продовжують рятуватися від «великої води» старим «дідівським» способом – відкачують та вивозять. 

Так, повідомлення про підтоплення надійшло в Контакт-центр від мешканців вул. Зеленського, 26;  Запорізької Січі,  Шевченка, Київська, Гайдамацька, Москаленка,17; Симоненка, Благодатна, 54.

За інформацією директора КП «Бровари-Благоустрій» Олександра Галицького, комунальники вже відкачали воду на частині вулиць – Москаленка, Зеленського, Благодатній та Гайдамацькій.

Наразі тривають роботи на вул. Запорізької Січі.

Вул. Запорізької Січі

Вул. Запорізької Січі

Вул. Запорізької Січі

Вул. Запорізької Січі

Вул. Запорізької Січі

Вул. Івана Франка

Як повідомили  під час оперативної онлайннаради броварські рятувальники, останні дві доби вони допомагали комунальникам справлятися з підтопленням на вул. Фельдмана. За підрахунками ДСНСників, за цей період вони відкачали близько 7, 5 тис. кубів води.

Зауважимо, що проєкт будівництва мережі дощової каналізації від вул. Фельдмана до існуючого колектора на Київській місто має, однак він досить дороговартісний – 32 097, 185 тис.грн, тож невідомо, коли відбудеться його реалізація.

Що та де ремонтуватимуть у 2021-му році в Броварській ОТГ

Варто зазначити, що вже виготовлено щонайменше 5 проєктів у рамках Програми ліквідації наслідків підтоплення у місті. Однак коштів для їхньої реалізації бракує, тож із часом проєкти старіють і потребують коригування.

Боротьба з підтопленням Броварів: початок є, кінця – не видно

Із останнього приємного – у рамках боротьби з підтопленням на вул. Шолом-Алейхема, у листопаді минулого року на 87-ій позачерговій сесії депутати підтримали проєкт будівництва закритого водостоку від вул. Гагаріна до пров. Корольова та від пров. Корольова до вул. Київської, виділивши 300 тис. грн.

  1. 300 тис. грн на боротьбу з підтопленням на Інтернаті та інші рекомендації земельної комісії
  2. На проєкт будівництва зливостокового колектора на Порошинці виділено 300 тис. грн

За словами Галицького, на сьогодні працівники КП «Бровари-Благоустрій» продовжують вивозити сніг, зокрема, з вул. Київської, де працює два самоскиди та навантажувач. Також комунальники продовжують розчищати зливоприймачі. Сьогодні заплановане таке розчищення на вул. Степана Бандери.

Про необхідність допомоги з підтопленням у Требухові на вул. Вокзальній, Лесі Українки, Садовій повідомив під час оперативної наради староста села Андрій Цахло. Зокрема на Садовій, що розташована на краю села, ґрунтова дорога у весняно-осінній період значно розмивається, тож навіть екстрені служби за необхідності не можуть туди потрапити. Заступник міського голови Петро Бабич озвучив можливість підсипки дороги на вул. Садовій після оцінки ситуації броварськими комунальниками.

За минулої депутатської каденції боротьба з підтопленням не була пріоритетом міської політики. Сподіваємося, що цьому питанню приділять значно більше уваги депутати Броварської ОТГ нової каденції.

Фото – Антон Раков

 Читайте також

  1. На боротьбу з підтопленнями у Броварах виділять 480 тис. грн.
  2. Підтоплення вул. Грушевського поки триватиме – тендер на будівництво каналізації не відбувся
  3. Зливовий колектор: Бровари на «бомбі» сповільненої дії

Поділіться.

Залиште відповідь