Підтримка ОСББ і ЖБК: як розподілять додаткові 3,5 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Рада Броварської ОТГ під час сесії 29 липня планує виділити додатково 3,5 млн грн на програму підтримки ОСББ і ЖБК. Усі кошти в поточному році підуть на капремонт конструктивних елементів житлових будинків, внутрішньобудинкових систем і зовнішніх мереж. Учора постійна депутатська комісія з комунальних питань схвалила відповідний проєкт рішення.

Як зазначають броварські чиновники, рішення ухвалюють задля покращення якості обслуговування житлового фонду та умов мешкання населення.

Додаткові кошти виділять лише на 4 об’єкти:

  • 352 тис. грн – капремонт і модернізація електромереж дахової котельні в обсязі монтажу сонячної електростанції для власних потреб потужністю 15 кВт, ОСББ «Симоненка, 113-А»;
  • 44 тис. грн – капремонт ГРЩ-0,4 кВ, ОСББ «Романтик» на вул. Короленка, 54-Б;
  • 2,076 млн грн – капремонт покрівлі житлового будинку ОСББ «Травневий», вул. Марії Лагунової, 2;

1,02 млн грн – капремонт індивідуального теплового пункту житлового будинку ОСББ «Марії Лагунової, 18-Б» із підключенням до мереж централізованого опалення та постачання гарячої води.

Кому грошей поки нема

Водночас в УБЖКГІТ визнають потребу в дофінансуванні робіт іще на 9-ти об’єктах: ОСББ «Грушевського, 17-Б», ОК «50-років Жовтня», ОСББ «Купава-4», ОСББ «СДС», ОСББ «Симоненка, 113-А» (вхідна група з облаштуванням пандуса), ОСББ «Юність», ОСББ «Орбіта-Бровари», ЖБК «Домобудівник-2», ОСББ «ЖК Короленка, 66-А».

На запитання присутніх голів ОСББ щодо відсутності фінансування в проєкті рішення для їхніх домоволодінь, керівниця УБЖКГІТ Світлана Решетова зазначила, що до кінця року, можливо, ще додадуть коштів у межах програми.

Зазначимо, програму підтримки ОСББ і ЖБК схвалили депутати Броварської міської ради під час останньої своєї сесії – у грудні 2020 року. Тоді на роботи протягом 2021 року передбачили лише 300 тис. грн. Але в березні цього року суму збільшили до 5,263 млн грн.

Читайте також

  1. 15 ОСББ і ЖБК виграли конкурс на співфінансування ремонтів у 2021 році
  2. Зменшення викидів CO2, підвищення комфорту життя: у Броварах схвалено програму енергоефективності
  3. «Жовтневі» і «Постишева»: три будинкові об’єднання досі не декомунізувалися

 

Поділіться.

Залиште відповідь