Пневмопресинг – унікальні процедури масажу повітряною хвилею

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 90-х роках ХХ ст. український академік Ігор Вікторович Таршинов винайшов апарат «Біорегулятор», який дозволив проводити масаж методом пневмопресингу – повітряною хвилею, що біжить. Спонукало його до винаходу велике бажання допомогти своїй дружині, у якої після онкологічної операції виникли ускладнення – лімфостаз ніг. Такий незвичний масаж – без втручання людських рук – не лише позбавив жінку від значного набряку ніг, а і відкрив інші властивості пневмопресингу – допомагати людям, які страждають на різноманітні захворювання.

Об’ємний пневмопресинг здійснює масаж тіла людини повітряною хвилею, що біжить в універсальній багатосекційній манжеті апарату. Пневмомасаж відбувається шляхом почергового накладання спеціальної манжети на всі ділянки тіла. Напрямок повітряної хвилі та сила тиску регулюються.

Пневмопресинг

ПневмопресингПроцедура пневмопресингу безболісна і комфортна, її можна проводити і щодня. Найперше, що робить такий масаж – розслабляє та заспокоює, тож часто людина під час цієї процедури дрімає.

ПневмопресингПринципова відмінність пневмопресингового масажу від ручного полягає в тому, що він проводиться без контакту рук масажиста з тілом людини. При цьому, відбувається масаж усього тіла протягом однієї процедури, який впливає на судинну систему всього організму.

Масаж розширює капіляри, розріджує кров, покращує кровопостачання органів і систем, ліквідує застій рідини на клітинному рівні і тканин організму, виводить «застряглу» в стінці капіляра глюкозу. Також дозволяє перейти крові з кислого стану в лужний, стимулює окислювально-відновлювані процеси, покращує живлення органів і систем, прискорює процеси відновлення пошкоджених тканин.

Пневмомасаж рекомендовано проводити при захворюваннях:

 • серцево-судинної та бронхо-легеневої систем;
 • шлунково-кишкового тракту та нирок;
 • опорно-рухового апарату та при порушеннях ендокринної системи, пов’язаних із обміном речовин;
 • після переломів, травм, ростягнень зв’язок та інше.

На даний час боротьба з ускладненням цукрового діабету надзвичайно актуальна.

За кілька сеансів пневмопресингу

 • знижується рівень цукру в крові;
 • зникають трофічні порушення;
 • підвищується імунітет та опірність організму, що важливо в період захворюваності грипом, ГРВІ та COVID-19.

Щодо коронавірусної хвороби, то МОЗ рекомендує пневмопресинг для допомоги хворим на COVID-19 із метою профілактики утворення тромбів. Варто зазначити, що тромбоз належить до найтяжчих ускладнень коронавірусної хвороби.

До того ж, після перенесеної хвороби людина має загальне виснаження. Пневмопресинг не лише щадний і делікатний метод, прийнятний для ослаблених людей, він прискорює відновлення і покращує саморегуляцію в реабілітації учасників бойових дій. Сон у людини стає міцнішим, зростає загальна витривалість до фізичних навантажень і значно покращується самопочуття.

Якщо Ви стомилися від пошуків простих та ефективних методів позбавитися від хвороб та прагнете  зміцнити своє здоров’я – варто спробувати пневмопресинг. Гарантуємо – не розчаруєтеся.

Звертатися за телефонами: +38 (068) 470-78-77 або  +38 (050) 633-10-99

Фото – надані замовником

Читайте також

 1. У Броварах відкрився перший в Україні масажний кабінет, де працюватимуть майстри з порушенням зору (Відео)
 2. Вага та співвідношення талії і стегон – індикатори ризику гормональних порушень та серцево-судинних хвороб, – Уляна Супрун
 3. Чому COVID-19 в Україні відступає, а смертність зростає – пояснення лікаря-інфекціоніста
 4. Від чого помирали броварчани до початку епідемії коронавірусу
 5. Пристрасть до м’яса і сиру після 50 років небезпечна для здоров’я не менше за куріння – учені США
Поділіться.

Залиште відповідь