Помер «український Нік Вуйчич» – відомий волонтер Антон Дубішин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

20 січня в Києві помер 32-річний Антон Дубішин, якого ще називали «людиною без тіла» і порівнювали з відомим мотиваційним тренером Ніком Вуйчичем, який через рідкісну хворобу народився без рук і ніг.

Дубішин жив із тяжкою формою інвалідності: лікарі поставили йому діагноз «спінальна м’язова атрофія Вердніга-Гофмана», через що він міг рухати лише одним пальцем лівої руки і головою. Але це не заважало йому займатися активною волонтерською і громадською діяльністю, писати вірші, видавати книги.

Він відвідував з мотиваційними виступами в’язниці і центри реабілітації наркозалежних, проводив концерти, відстоював інтереси людей із інвалідністю, допомагав вихованцям дитячих будинків та інтернатів.

Дубішин

Із 2014 року Дубішин активно підтримував українських військових, разом зі своєю організацією «Особлива команда» збирав продуктові набори, відвідував поранених у шпиталі.

Антон неодноразово був у Броварах. У лютому 2020 року хлопець із мамою відвідали Броварську ЗОШ №2, а на початку березня Антон провів мотиваційний вечір із вихованцями однієї з броварських арт-студій. У грудні того ж року він приїздив із мотиваційною зустріччю, щоб допомогти зібрати кошти на лікування Єгорчика Кудрявського, хворого на СМА.

Антон Дубішин

Завдяки і йому також 2,1 млн доларів США для Єгорчика вдалося зібрати і дитині зробили рятівний укол.

Колектив «Трибуни-Броварів» щиро співчуває рідним і близьким Антона. Царство Небесне патріоту, волонтеру, прикладу, мужній і світлій людині.

Фото – Андрій Захарченко, зі сторінки Антона у Фейсбуці

Читайте також

  1. У Бровари приїде Антон Дубішин допомогти зібрати кошти на лікування маляти, хворого на СМА
  2. Антон Дубішин підтримав маля з Броварів, хворе на СМА. ФОТО. ВІДЕО
  3. Найдорожчі в світі ліки для СМА-хворих тепер купуватиме держава
  4. Маленькому броварчанину Єгорчику Кудрявському ввели рятівний укол від СМА за 2,1 млн доларів
  5. Урятувати двомісячного хлопчика від інвалідності може операція вартістю в 35 тис. доларів. ОНОВЛЕННО. ЗБІР КОШТІВ ЗАКРИТИЙ
Поділіться.

Залиште відповідь