Посилений карантин: як у храмах Броварщини відбуватиметься великодня служба

Pinterest LinkedIn Tumblr +

21-го квітня у Броварській РДА та міськраді відбулися наради з представниками духовенства Броварів та району щодо дотримання карантинних вимог під час проведення великодніх свят. Про це йдеться на сайті Броварської райдержадміністрації та сторінці міської ради у Фейсбуці.

Так, на нараді чиновники нагадали про карантинні обмеження на території Броварського району, що діють на підставі рішень останніх позачергових засідань комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Виконуючий обов’язки голови РДА Павло Проскочило закликав керівників єпархіальних управлінь, церков та духовенства усіх конфесій бути відповідальними за здоров’я та життя своїх прихожан і дотримуватися принципової позиції щодо карантинних заходів під час святкування Великодня.

Нарада священнослужителів, фото - РДА

Про ускладнення епідеміологічної ситуації на території Броварщини розповів директор Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк. Як підтвердження складної ситуації в районі, всім присутнім продемонстрували нещодавній сюжет «Трибуни-Броварів», знятий безпосередньо в інфекційному відділенні броварської лікарні.

Павло Проскочило запропонував на свято Великодня не запускати вірян до приміщень храмів, а за допомогою відео- та аудіотехніки передавати службу на вулицю.

З одного боку священнослужителі погодились на таку пропозицію, але наголосили про необхідність підтримки влади та правоохоронних органів у забезпеченні контролю за дотриманням всіх карантинних обмежень.

У ході засідання представники духовенства та міської влади, погодили наступні рекомендації для священнослужителів та вірян:
• відвідування богослужінь можливе лише за умов дотримання чисельності парафіян 1 людина на 4 квадратні метри та дистанції не менше 1,5 метри між ними;
• віряни у храмі та біля храму повинні бути у захисних масках, які закривають рот та ніс;
• освячення верби чи пасхальних наборів здійснюватиметься винятково на вулиці з дотриманням дистанції 2 метри між парафіянами, відповідно до розмітки;
• священнослужителі здійснюють освячення верби чи пасхальних наборів лише у захисних масках, які закривають рот та ніс, та рукавичках;
• освячення верби чи пасхальних наборів здійснюватиметься поступово, щоб уникнути великого скупчення вірян.
Дотримання передбачених заходів, публічну безпеку та громадський порядок під час Вербної неділі та Великодня забезпечуватиме міський відділ поліції.

ФОТО – Броварська РДА

Читайте також:

  1. У Броварах обрали нового голову ГО «Духовність» і провели перше засідання

  2. Орденом Святого Пантелеймона нагородили медиків броварської «первинки»

  3. «Великдень – добрий день» у Броварах. Пасхальна програма

  4. Що їсти під час Великого посту-2021: календар харчування на кожен день

  5. Як правильно зібрати великодній кошик: перелік дозволених продуктів

Поділіться.

Залиште відповідь