Президент призначив Дмитра Ратнікова головою Деснянської РДА в Києві

Pinterest LinkedIn Tumblr +

11-го травня депутата Броварської міської ради Дмитра Ратнікова офіційно призначено головою Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Відповідне розпорядження Володимира Зеленського оприлюднено на сайті Президента України.

У середині квітня народний депутат України, член фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в своєму Telegram-каналі повідомив про схвалення на одному із засідань КМУ низки кадрових рішень. Зокрема, йшлося і про призначення головою Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Ратнікова Дмитра Геннадійовича.

На той момент офіційної інформації про це призначення у відкритих джерелах не було. Тоді журналістам «Трибуни» Дмитро Ратніков цієї інформації і не спростував, і достеменно не підтвердив.

Історія Дмитра Ратнікова

Дмитро Ратніков – 44 роки, корінний броварчанин. Навчався в Броварській ЗОШ № 2, Республіканському училищі олімпійського резерву. Вищу освіту здобув у Київському державному лінгвістичному університеті за спеціальністю «менеджмент організацій». Кваліфікацію юриста отримав у Національній академії управління.

Із 2002 по 2010 роки був двічі поспіль обраний депутатом Броварської міської ради, а в 2010 році – депутатом Київської обласної ради від «Європейської партії України». Протягом 2011 – 2014 років перебував у фракції Партії регіонів у Київській обласній раді.

Працював на посадах посла з особливих доручень, радника-посланника посольства України в Російській Федерації, повноважного представника України в комісії при Економічній раді СНД.

Ім’я Дмитра Ратнікова не сходило з «вуст» ЗМІ в 2002 – 2011 роках, коли він проводив на Броварщині свою громадсько-політичну діяльність. Та після програшу на парламентських виборах у 2012 році з інфопростору зник. Повернувся через 8 років, щоб узяти реванш на місцевих виборах під прапором «Слуги народу» як кандидат на міського голову. Проте і цього разу досягти мети йому не вдалося.

На сьогодні Дмитро Ратніков є чинним депутатом Броварської міської ради. Проте на жодному з 6 сесійних засідань депутат присутнім не був.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Ігор Сапожко VS Дмитро Ратніков: Хто ініціював нумерацію бюлетенів?

  2. Передача «Вибори-2020: чому я» – Дмитро Ратніков

  3. Дмитро Ратніков – потенційний кандидат на міського голову від «Слуги народу»

  4. Ігор Сапожко на перевиборах міського голови набрав майже 54%, – паралельний підрахунок

Поділіться.

Залиште відповідь