Реконструкція броварських очисних споруд: створено робочу групу для реалізації проєкту

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський міський голова Ігор Сапожко своїм розпорядженням створив групу реалізації проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд зі збільшенням пропускної  потужності на земельній ділянці з кадастровим номером  3221284400:03:001:0027 в адміністративних межах  Калинівської територіальної громади Броварського району  Київської області».

До складу групи увійшли 14 осіб. Очолив її заступник міського голови Петро Бабич. Його заступницею в групі стала директорка «Омега Вест Трейд», що здійснює проєктування об’єктів водовідведення і водопостачання – Ірина Кобрякова. Серед членів – працівники виконкому та різних комунальних підприємств Броварської громади.

Як ідеться в розпорядженні, групу створили з метою забезпечення належної реалізації проєкту реконструкції очисних споруд. Згідно із затвердженим положенням, група плануватиме діяльність, розроблятиме документацію, проводитиме тендерні процедури, фінансовий менеджмент, нагляд за виконанням робіт, звітування тощо стосовно реконструкції.

Нагадаємо, стоки нечистот із Броварів прямують до очисних споруд за містом, що на території Калинівської громади. Питання реконструкції об’єкта останніми роками стоїть гостро.

Як повідомляла «Трибуна» у вересні, КП «Броваритепловодоенергія» планує запозичити в Європейському інвестиційному банку 24,609 млн євро на 30 років під 1,5 % річних із пільговим періодом у 8 років для реконструкції каналізаційних очисних споруд. Зокрема – на модернізацію систем водопостачання та водовідведення.

21 вересня сесія ради Броварської громади підтримали участь КП «Броваритепловодоенергія» в проєкті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України». Це зроблено лише перші кроки до вирішення проблеми.

Як зазначено в пояснювальній записці до рішення, проєкт із каналізаційних очисних споруд у Броварах розроблено ще в 1980 році. Тоді розрахунок здійснили орієнтовно на 60 тис. населення міста. Нині кількість населення в Броварській міській територіальній громаді становить 118,5 тис.

Розбудова міста та введення в експлуатацію нового житлового фонду збільшило навантаження на наявну каналізаційну систему та її експлуатаційні можливості. Тож для підвищення пропускної здатності, покращення якості очищення стічних вод і безаварійної роботи, каналізаційну систему мають реконструювати.

Читайте також

  1. КП «Броваритепловодоенергія» сплачує штрафи і продовжує забруднювати річки
  2. Щоб вирішити питання очисних споруд, на КП «Броваритепловодоенергія» проведуть аудит. ФОТО, ВІДЕО
  3. Очисна споруда або штраф: підприємства Броварів каратимуть за перевищення показників рівня забруднення стічних вод 
Поділіться.

Залиште відповідь