Різкого збільшення тарифів на електроенергію не буде – прессекретар Зеленського

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Тарифи на електроенергію різко не зростуть. Таку заяву на брифінгу зробив прессекретар президента Володимира Зеленського Сергій Никифоров.

«Різкого підняття тарифів на електроенергію, яким зараз намагаються залякувати, не буде. Для багатьох його не буде взагалі. Це принципова позиція президента. Уже зараз є верстви населення, для яких тарифи завеликі», – заявив Никифоров.

«Це рішення Ради нацбезпеки й оборони. Зараз уряд, НКРЕКП опрацьовують рішення, якою має бути система сплати за електроенергію та ціни. РНБО виділила на це певний час. До Дня Незалежності чи раніше побачимо, хто і скільки має платити», – додав прессекретар президента України.

РНБО та президент стежать за ситуацією на енергетичному ринку, заявив Никифоров.

«Це в контексті підготування до опалювального сезону. Будь-які намагання гравців у цій царині розбалансувати енергетику дістануть жорстку відповідь держави», – наголосив речник президента.

Питання тарифів на електроенергію виносили на засідання Ради національної безпеки й оборони 30 липня.

Середньозважена ціна електроенергії в Україні на ринку «на добу вперед» (РСВ) станом на 2 серпня досягла 2578,5 грн за МВт-год, свідчать дані держпідприємства «Оператор ринку».

Отже, ціна на електроенергію досягла нового максимуму за час роботи нового ринку електричної енергії. Щодо періоду постачання на 1 серпня ціна зросла на 21,6 %.

Фото – 24 канал

Читайте також

  1. Яким буде тариф на електроенергію з 1 липня. Рішення уряду

  2. Знизити тарифи! Жителі Великодимерської громади написали лист Зеленському. ФОТО

  3. Тарифи на тепло та гарячу воду не підвищуватимуть. Поки що

  4. Акція протесту проти грабіжницького тарифу

Поділіться.

Залиште відповідь