«Сільпо» в Старому центрі збудують за пів року: що відомо про об’єкт

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Нещодавно на розі вулиць Київської і Степана Разіна знесли стару двоповерхову будівлю колишньої Броварської типографії, а також кілька садиб і магазинів поруч. На ділянці за адресою вул. Київська, 156 уже почалося будівництво торговельного центру. Як зазначають учасники будівництва та чиновники, тут відкриють «Сільпо».

Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради 11 січня видало спеціальний документ щодо будівництва на вул. Київській, 156, який відкриває шлях для спорудження  – «Містобудівні умови та обмеження проектування об’єкта будівництва». Водночас більше цікавої інформації можна знайти в повідомленні про початок робіт від 22 січня.

Вул. Київська

Будівництво вже почалося. Парканом обнесені ділянки на вул. Київській, 154 і 156

Вул. Степана Разіна

А також – із боку вул. Степана Разіна

Вул. Київська, 154 і 156

Тут стояла будівля Броварської типографії

Як зазначено в документах, на будівництво «Сільпо» передбачили 6 місяців. Споруда буде одноповерховою, висотою 9 м (граничне обмеження – 13,5 м). Загальна площа приміщень – 3146,6 кв. м. Водночас площа торговельної зали становитиме лише 118 кв. м. Після відкриття в «Сільпо» створять 20 робочих місць. Але максимальне число працівників на зміні – 10.

Будівництво вже триває на земельній ділянці, яка відноситься до вул. Київської, 156. Її площа – 0,4835 га. За інформацією на публічній кадастровій карті, ділянка – в приватній власності. Її цільове призначення відповідне – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Ділянка простягається від вул. Київської аж до вулиці Костя Гордієнка.

Кадастрова карта

Ділянка на Публічній кадастровій карті України

Водночас старий двоповерховий будинок Броварської типографії, де останнім часом «квартирувався» автомагазин, був розташований поруч із цією ділянкою, безпосередньо на розі з вулицею Степана Разіна – на вул. Київській, 154. Про його знесення стало відомо 22 грудня.

Читайте також: У Броварах у будинку Квятковського може з’явитися музей

Ця ділянка на публічній кадастровій карті позначена як комунальна власність. Її площа – 0,1124 га. Призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель ті споруд підприємств переробної, машинобудівної й іншої промисловості для обслуговування наявних споруд.

ВУл. Київська, 154

Так виглядала будівля Броварської типографії до знесення

Чи актуальна інформація на мапі та що саме планують збудувати чи влаштувати на місці колишньої друкарні, чиновники Броварської міської ради наразі не уточнюють.

У містобудівних умовах та обмеженнях наведене викопіювання з топографічного знімання. На ньому позначена нова велика ділянка, де будуватимуть «Сільпо». З карти можна зробити висновок, що для створення ділянки об’єднали 4 менших земельних наділів садибної забудови.

викопіювання

Ділянка під спорудження “Сільпо” і розташування друкарні

Як зазначено в документації, будівля нового «Сільпо» може займати не більше 60 % ділянки. Однак вказана площа забудови – 3352,3 кв. м, що становить близько 69 % від ділянки.

Згідно з дозвільними документами, на об’єкті необхідно влаштувати розрахункове число місць для транспортних засобів у межах ділянки, забезпечити під’їзд автомобілям з урахуванням наявної ситуації, передбачити вільні зони для під’їзду карет швидкої медичної допомоги, машин пожежної, рятувальної, аварійно-відновлювальної техніки, а також улаштувати засоби для створення безперешкодного життєвого простору для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Вул. Київська, 154 і 156

Будівельний майданчик

Спорудження здійснює ТОВ «Смайл констракшн», яка має досвід будівництва супермаркетів для корпорації «Фоззі груп». А саме – «Сільпо» і «Фори». Зокрема, як ідеться на сайті компанії, у Броварах фірма збудувала «Фору» на Автошколі. Також товариство будує житлові комплекси в Україні.

Наразі чиновники Броварської міської ради не повідомляють більше подробиць, ніж викладено в публічній документації. ТОВ «Смайл констракшн» відмовилася від коментарів «Трибуні», посилаючись на конфіденційність інформації. А в пресслужбі «Фоззі груп», попри обіцянки, протягом кількох днів не дали жодної відповіді на запитання журналістів.

Нагадаємо, два місяці тому в приміщенні супермаркету ВВП, що з іншого боку вул. Степана Разіна від майбутнього «Сільпо», відкрився магазин АТБ. За супермаркетом влаштували паркування для авто.

АТБ

Нове АТБ в Старому центрі

Читайте також

  1. Будівництво молодшої ланки школи № 10 у цифрах: витрати та плани
  2. На проєкт будівництва зливостокового колектора на Порошинці виділено 300 тис. грн
  3. На території теплиць зріжуть 41 дерево та 15 кущів під будівництво житлового кварталу. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь