«Смілива гривня»: в Україні можна здати монети на потреби ЗСУ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Національний банк України ініціював проведення благодійної акції «Смілива гривня». Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України. Про це повідомляють у пресслжубі НБУ.

Упродовж наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.

«Наразі в обігу перебуває понад 14 млрд монет на суму понад 5 млрд грн. Значна кількість розмінних монет, зокрема монет номіналом 10 коп. (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 коп. (9,3% від загальної кількості) часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника», – йдеться в повідомленні.

Отже, з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року кожен громадянин зможе долучитися до акції, зібрати монети та принести їх до відділень АТ «Ощадбанк» та АТ «ПУМБ» – не лише в Києві, але майже в усіх регіонах країни, де працюють ці банки, зважаючи на безпечні умови роботи.

«Здавайте монети в банки, а ми відправимо їх на фронт», – закликав заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан.

Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені ТУТ.

ФОТО – НБУ

Читайте також:

  1. Понад 4 місяці в рашистському полоні: броварчанина може врятувати петиція до президента
  2. Захищаючи Україну, загинув журналіст із Броварів Олександр Савоченко
  3. «Остаточний платіж»: увага, розсилка електронних листів із вірусами!
  4. Українці зможуть обмінювати монети 1, 2 та 5 копійок на рік довше
Поділіться.

Залиште відповідь