Спецмийка для «швидких» запрацювала, але має низку проблем – Сапожко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Спеціальний пункт для миття автотранспорту Броварської станції екстреної медичної допомоги після скандалу таки запрацював. Однак, перевірка виявила низку порушень, розповів під час сьогоднішньої оперативної наради міський голова Ігор Сапожко. Водночас інша перевірка комісією в складі представників медичних служб громади порушень не виявила.

Перевірка управління інспекції та контролю Броварської громади, зі слів мера Ігоря Сапожка, встановила такі порушення та факти під час експлуатації пункту миття автотранспорту:

  • пункт не забезпечений устаткуванням та інвентарем для дезінфекції;
  • спецодяг для проведення дезінфекції відсутній;
  • місць зберігання для дезінфекційних засобів і спецодягу нема;
  • приміщення майданчика не закривається повністю, що призводить до розсіювання мийних і дезінфекційних засобів на прилеглу територію;
  • габаритні розміри споруди замалі для заїзду службового автотранспорту;
  • санітарне оброблення автотранспорту на момент перевірки не проводилося.

Як зазначив голова громади, ця перевірка була вимушеною, адже управління інспекції та контролю Броварської громади не має їх здійснювати.

Зі слів міського голови, перед перевіркою управлінням, відбулася інша перевірка – уповноваженою комісією. До неї увійшли представники медичних і санітарних служб громади та району.

мийка

Пункт миття автомобілів “швидкої”

Нагадаємо, скандал виник під час засідання оперативної наради минулого понеділка. Ігор Сапожко висловив невдоволення тим, що впродовж пів року на місцевій екстреній медичній допомозі не миють на спеціальній мийці спецавтівки, які перевозять хворих, у тому числі і на коронавірус.

Керівник броварської «екстреної» отримав догану: пів року неналежно миють автівки?

Про перевірку комісією минулого понеділка повідомив керівник Броварської станції екстреної медичної допомоги Георгій Зубковський. Чиновники і тоді, і зараз зазначили, що перевірка не виявила порушень. Однак, Зубковський догану все ж отримав.

Керівник відомства тоді зазначив, що санітарних норм порушено не було. Автотранспорт обробляють вчасно, відповідно до вимог. Водночас користуватися мийкою служба не могла через відсутність там води. Нині же миття в пункті налагоджується, миють транспорт щонайменше двічі на добу.

Як сьогодні зазначили чиновники і представники медичних і санітарних служб, вода вже підведена до мийки. Раніше автівки мили й обробляли біля приміщення станції екстреної медичної допомоги. Водночас, зі слів присутніх, вода під час миття не потрапляла на асфальт.

швидка

Карети “швидкої” та Броварська станція екстреної медичної допомоги

Зі слів керівниці броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Віри Товстоног, у підписаному акті щодо відсутності порушень санітарного законодавства, ідеться саме про вимоги до миття автотранспорту. А про можливі забруднення стоками навколишніх територій – ні.

Фото – Ірина Ющенко, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. У броварській «екстреній» несправні три карети. Автівки б’ють пацієнти?
  2. Броварчанка вдарила фельдшерку «екстреної» в обличчя – щоб не заважала знімати
  3. «Викликайте, лише коли справді екстрено», – медики екстреної допомоги. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь