Стипендію міського голови призначили 10-ом найкращим студентам Броварської МТГ 

Pinterest LinkedIn Tumblr +

10 найкращих студентів Броварської міської територіальної громади протягом 10 місяців отримуватимуть по 5 тис.грн. Таке рішення сьогодні ухвалив виконком міської ради, а також затвердив Положення про виплату стипендій Броварського міського голови. Гроші на стипендії виділять у межах міської Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді Броварської міської територіальної громади «Молодь в дії» на 2021 рік.  

Мета – підвищення престижу освіти та науки, морального і матеріального заохочення молоді до здобуття вищої освіти, за особливі успіхи в навчанні, науковій діяльності, громадському житті.

Як зазначено в Положенні про виплату, кандидатами на отримання стипендії Броварського міського голови можуть бути студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів міста Києва (здобувачі вищої освіти рівня бакалавр та магістр), зареєстровані на території Броварської міської територіальної громади, які, за підсумками року (період: 2020-2021 н.р.), мають бали від «85» і вище.

Під час розгляду кандидатів враховувалися і наступні критерії:

  • участь у науковій роботі ВНЗ, активна участь у наукових конференціях, олімпіадах, підтверджена довідкою кафедр або наукових установ;
  • професійне заняття спортом;
  • активна громадська позиція, зокрема: участь у молодіжних громадських об’єднаннях, лідерство в органах студентського самоврядування; розробка та впровадження молодіжних тематичних проєктів серед студентського кола; соціальна робота з молоддю у якості волонтерів;  пропаганда здорового способу життя через участь у спортивних, аматорських та професійних командах; участь у студентських мистецьких об’єднаннях і т.д.

Відділ сім’ї та молоді отримав відповіді від 92 студентів. Два студенти звернулися самі. Відбір кандидатів відбувався в два етапи.

Спочатку із 92 студентів обрали 20 кращих. Потім комісія безпосередньо розглядала пакет документів кожної кандидатури та з 20-ти відібрала 10-ох найкращих: їх середній бал склав 95+.

Серед відібраних стипендіатів – 8 студентів із Броварів та по одному з Княжичів і Требухова.

кращі студенти

Виплачуватиметься стипендія одноразово по 5 тис.грн на одного студента.

Видатки на виплату стипендій здійснюватимуться в межах кошторису, затвердженого для відділу сім’ї та молоді на реалізацію Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді Броварської міської територіальної громади «Молодь в дії» на 2021 рік.

Представники відділу сім’ї та молоді мають організувати та провести вручення стипендій, а  управління централізованого бухгалтерського обліку виконавчого комітету – здійснити на особистий рахунок кожного з вказаних студентів перерахунки в сумі 5 тис.грн.

Читайте також

  1. Студентам із Броварів призначили стипендії міського голови. ІМЕНА
  2. 10 тис. грн за успішне складання ЗНО – стипендії від президента України
  3. Талановиті молоді мешканці Броварщини отримали президентські стипендії. ФОТО. ВІДЕО
  4. Обдарованих дітей Броварщини заохочуватимуть стипендіями
Поділіться.

Залиште відповідь