Три трупи і одна жінка – в реанімації: у Броварах зафіксовано отруєння невідомою речовиною

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Увечері 5 травня в Броварах мешканці міста виявили тіла трьох чоловіків. За попередньою інформацією, отриманою з власних перевірених джерел, усі  чоловіки зловживали алкоголем і отруїлися невідомою речовиною. Ще одна жінка з отруєнням перебуває в реанімації броварської лікарні.

Тіла трьох чоловіків виявили мешканці міста ввечері 5 травня.

Усі тіла виявлено в різних районах Броварів. За попередньою інформацією – чоловіки отруїлися невідомою речовиною.

Як стало відомо журналістам «Трибуни» з власних перевірених джерел, покійні зловживали алкоголем і вели антисоціальний спосіб життя. Що саме стало причиною їх смерті – наразі з’ясовують судово-медичні експерти.

Ще одна жінка з ознаками отруєння невідомою речовиною перебуває в реанімації броварської лікарні. Її стан лікарі оцінюють як важкий.

Нагадаємо, вчора на позачерговій сесії міської ради лише 10 із 30 присутніх депутатів підтримали звернення депутата Леоніда Черепейніка до начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила щодо необхідності виключити Броварську громаду з переліку, де дозволено продаж алкоголю.

Під час обговорення питання думки депутатів розділилися.

Так, Сергій Батюк вважає, що заборону на продаж потрібно підтримати, позаяк війна триває і є проблема із забезпеченням у місті поліцією громадського порядку: після 22 год в Броварах достатньо людей у стані алкогольного сп’яніння.

Своєю чергою депутат Ігор Крепак зазначив, що не варто стимулювати самогоноваріння, адже вживають алкоголь ті, які пили його і до початку повномасштабної агресії росії – потрібно думати про повернення акцизного збору в бюджет громади.

Частина депутатів апелювала до того, що в столиці дозволено продаж алкоголю і це не заважає охочим його там придбати.

За підсумками голосування, звернення Черепейніка щодо заборони продажу алкоголю в Броварській громаді підтримали лише 10 депутатів на чолі з міським головою і секретарем ради.

Не підтримав звернення 1 депутат, утрималися 5, не голосували 14.

Зазначимо, що рішенням Броварської районної військової адміністрації з 26 квітня алкоголь дозволено продавати на території 8 громад із 10.00 до 16.00 год.

Але виключно в торговельних мережах (магазинах) та закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Заборонено продавати алкоголь особам у форменному одязі з числа військовослужбовців та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань територіальних громад, які залучені до несення служби.

Читайте також

  1. Алкоголь у Броварському районі продаватимуть у визначений час і не всім
  2. Палили та розпивали алкоголь: у Броварах «ловили» дітей-порушників
  3. ДТП, алкоголь та хабар: у Великій Димерці легковик не розминувся з трактором. ФОТО
  4. 6 викликів «швидкої» на алкогольні сп’яніння і 29 протоколів від поліції – підсумки Дня Броварів
  5. У Броварах 1-го вересня у стані сп’яніння зафіксовано близько 10-ти неповнолітніх: алкоголь для них купують дорослі?
  6. Алкоголь і рак: причина і наслідок
Поділіться.

Залиште відповідь