У Броварах ліквідують відділ культури та скоротять штат виконавчих органів міськради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У виконавчих органах міськради заплановано скоротити 25 штатних одиниць, відтак зекономити в місяць щонайменше 143 тис.грн. «Зменшення чисельності штатних одиниць забезпечить раціональне використання робочого часу та місцевого бюджету», – зазначено в пояснювальній записці до проєкту рішення, який депутати мають розглянути на сесії 28 червня.

Згідно з додатком до проєкту рішення, у Броварах не буде відділу культури – його ліквідують. Із 1 жовтня припинить діяльність і «відділ сім’ї та молоді». Натомість утворять «управління культури, сім’ї та молоді», у складі якого і буде відділ культури та відділ сім’ї та молоді. Відтак, із 15 працівників залишиться 7.

У складі управління містобудування та архітектури  утворять «відділ містобудування та просторового розвитку», об’єднавши «відділ містобудівної діяльності та реклами» та «відділ просторового розвитку територій». Відтак скоротиться 5 осіб – із 12 осіб працюватиме 7.

Із 1 жовтня ліквідують і «відділ інформаційної політики», скоротивши штат на 5 осіб.

У відділі технічної підтримки та програмного забезпечення скоротять посаду головного спеціаліста. А відділ технічної підтримки та програмного забезпечення управління забезпечення діяльності виконавчого комітету перейменують у «відділ технічної підтримки та інформації управління забезпечення діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради».

У Центрі обслуговування «Прозорий офіс» із 1 серпня скоротять 2 працівники   – посади головного спеціаліста та посаду диспетчера, а в службі в справах дітей – одного спеціаліста відділу профілактики та захисту прав дитини.

Управління БЖКГІТ зменшиться на 4 штатні одиниці: скоротять  по одній посаді головного спеціаліста відділу експлуатації житла, головного спеціаліста відділу публічних закупівель, секретаря керівника та водія.

Відтак, заплановано скоротити у виконавчих органах міськради 25 штатних одиниць. Тож із 1 серпня  загальна штатна чисельність виконавчих органів складатиме 358 штатних одиниць.

Згідно з оприлюдненими підрахунками, економія бюджету складе 143 тис.грн у місяць. І це без урахування надбавок за ранги та вислугу років.

Читайте також

  1. Мирні зібрання та мітинги: за яких умов дозволено їх проведення на Київщині
  2. У Броварах запрацював ФОП, релокований із Донецької області
  3. За ігнорування бізнесом повітряної тривоги, посадовим особам – в’язниця
  4. «Моя місія – не підвести тих, хто зараз віддає своє життя, щоб ми жили в мирі», –  Віталій Крупенко
  5. Цього літа українці через війну не матимуть відпусток
  6. Зарплату освітянам врегулюють: міський голова Броварів закликав економити бюджетні кошти
Поділіться.

Залиште відповідь