Виконавчий комітет Броварської громади дав дозвіл на розміщення в Броварах 24-х рекламних щитів розміром 6х3 м. За всі об’єкти зовнішньої реклами відповідає ТОВ «Вальтер». Таке рішення під час сьогоднішнього засідання чиновники проголосували одноголосно. Як уточнили чиновники, всі об’єкти давно встановлені, їм на 5 років продовжили договори.
Як ідеться в документі, ТОВ «Вальтер» отримає дозвіл на розміщення щитів, що стоять окремо, за такими адресами чи розташуваннями:
- вул. Київська, 19;
- вул. Київська, 49;
- вул. Київська, 69;
- вул. Київська, 89;
- вул. Київська, 107;
- вул. Київська, 174;
- перетин вул. Київської та вул. Шевченка;
- вул. Київська (навпроти зупинки «ЗОШ № 5»);
- перетин вул. Київської та вул. Василя Симоненка;
- вул. Київська, 331 (поблизу АЗС);
- перетин вул. Київської та вул. Металургів;
- перетин вул. Київської та вул. Лісової;
- вул. Олега Онікієнка, 45;
- вул. Олега Онікієнка, 127;
- вул. Олега Онікієнка, виїзд із міста;
- вул. Олега Онікієнка, навпроти ЛЕП;
- вул. Олега Онікієнка, 110;
- вул. Олега Онікієнка, 6;
- вул. Олега Онікієнка, перетин з вул. Радистів;
- бульв. Незалежності (район заводу порошкової металургії);
- Об’їзна дорога, АГК «Південний» (29,5 км);
- Об’їзна дорога, АГК «Південний» (29,8 км);
- Об’їзна дорога, АГК «Південний» (кінець);
- Об’їзна дорога, АГК «Південний» (29,2 км).
ТОВ «Вальтер» зареєстрована в Броварах на вул. Київській, 139-А. Її основна діяльність – рекламна. Водночас компанія може займатися ресторанною справою, надавати послуги мобільного харчування, а також працювати як агентство нерухомості.
Власниками та засновниками фірми, згідно з реєстрами, є, ймовірно, брати – Сергій та Валерій Гончаренки. А директоркою – Катерина Гончаренко. На останніх виборах до ради Броварської громади керівниця компанії балотувалася в списках УДАРу.
Зазначимо, ТОВ «Вальтер» має дозвіл на користування рекламними щитами в Броварах протягом тривалого часу. Востаннє влада надала дозвіл на продовження використання – для 26-ти щитів – до березня 2021 року.
Як розповіла під час засідання виконкому очільниця управління містобудування та архітектури Світлана Батинчук, нових рекламних щитів не встановлюватимуть, ідеться про продовження використання старих.
Зі слів чиновниці, договори продовжили так пізно після закінчення терміну дії попередніх, оскільки на необхідні погодження пішло багато часу.
Зазначимо, два місяці тому виконком дав дозвіл на встановлення 88-ми сіті-лайтів у місті. Їхній монтаж викликав обурення в суспільстві через імовірне порушення безпеки руху. Мовляв, конструкції облаштовували просто попід дорогами на перехрестях, що може заважати огляду.
Читайте також
