У Броварах відбудеться наукова конференція до 100-річчя від дня розстрілу Григорія Чупринки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

28-го серпня в Броварах відбудеться наукова конференція до 100-річчя від дня розстрілу члена Укрцентрповстанкому, поета, борця за незалежність України Григорія Чупринки. Про це повідомляє культурно-інноваційна платформа «ТепЛиця», де й відбудеться пам’ятний захід.

Куратор зустрічі з істориками та краєзнавцями України – Марія Овдієнко – лауреат багатьох премій, співавторка і авторка краєзнавчих книжок із історії сіл Броварського та Бориспільського районів, член Національної спілки краєзнавців України.

Григорій Чупринка – поет, військовий та політичний діяч, борець за народовладдя на теренах Української Республіки та її самостійність. Його розстріляли чекісти 28-го серпня 1921 року за підготовку антирадянського повстання на Правобережжі.

На зустрічі, яка відбудеться 28-го серпня о 12:00 у КІП «ТепЛиця» (бульв. Незалежності, 4), присутні дізнаються про життєвий шлях борця, революційні події 1905-го року під його керівництвом.

Також озвучуватиметься інформація про літературну творчість Григорія Чупринки в контексті епохи. На зустрічі звучатимуть вірші Григорія Чупринки та лауреатів премії його імені.

Вхід вільний, але з попередньою реєстрацією ТУТ.

Колаж – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Як розвивати соціальне підприємництво: у Броварах відбудеться безкоштовний тренінг

  2. «Вікі любить пам’ятки»: охочих запрошують до участі у фотоконкурсі об’єктів культурної спадщини

  3. Григорій Чупринка. 140 років тому народився поет і борець за незалежність України

  4. Історики віднайшли імена та біографії вояків Армії УНР із Броварщини. ФОТО

Поділіться.

Залиште відповідь