У Броварах відбувся перший обласний Молитовний сніданок. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

31-го серпня в Броварах у ТЦ «Термінал» відбувся перший обласний Молитовний сніданок. На запрошення голови Київської ОДА Василя Володіна до заходу долучилися понад 200 учасників, повідомляють у пресслужбі КОДА.

На заході були присутні члени Київської обласної Ради Церков і релігійних організацій, духовенство, народні депутати України, голови територіальних громад, депутати обласної ради, науковці, правоохоронці, волонтери та громадські діячі.

I обласний Молитовний сніданок

У вітальному слові голова КОДА Василь Володін зазначив, що подібні заходи сприяють духовному відродженню, знаходженню компромісів у найважливіших життєвих питаннях, створенню толерантного ставлення до різнобарв’я конфесійного насичення області, вихованню дбайливого ставлення до людини, сім’ї, держави, а, головне, розвитку та єднанню Київщини.

I обласний Молитовний сніданок

Василь Володін – голова КОДА

I обласний Молитовний сніданок

«Молитовний сніданок дає чудову можливість об’єднатись у спільній молитві задля духовного розвитку суспільства, за мир і порозуміння, за утвердження віковічних духовних цінностей у суспільному житті, за процвітання нашої Батьківщини, розвиток рідної Київщини», – підкреслив Василь Володін.

I обласний Молитовний сніданок

Особливим гостем на сніданку був координатор Національних Молитовних сніданків в Україні, народний депутат кількох скликань Павло Унгурян. За його словами, молитовні сніданки є традиційними і впродовж семи десятків років вони відбуваються в Конгресі США, Європарламенті, багатьох країнах Європи та світу, де також поширена практика проведення подібних заходів на регіональному рівні.

У ході Молитовного сніданку присутні зачитували молитви за військових та їх сім’ї, перемогу і мир в Україні; за сім’ї та за сиріт; фізичне та духовне здоров’я українських родин.

Наприкінці заходу народний артист України Тарас Петриненко виконав пісні «Господи, помилуй нас» та «Україна».

ФОТО – КОДА

Читайте також:

  1. Священника Михайла Под’єльського із Зазим’я канонізували

  2. Викладання в школах духовно-моральних курсів підтримав форум педагогів

  3. У Броварах обрали нового голову ГО «Духовність» і провели перше засідання

  4. Християнська етика в школах і виховання дітей: Духовна рада Броварів відновила роботу

Поділіться.

Залиште відповідь