У храмах країни відкрилися пункти вакцинації. А в Броварах? ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В українських церквах чотирьох конфесій відкриють пункти щеплювання проти COVID-19. Таку ініціативу підтримала Українська рада церков і релігійних організацій, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу 16 листопада.

Зокрема, розмістити в своїх храмах пункти вакцинації погодилися:

  • Українська греко-католицька церква;
  • Православна церква України (ПЦУ);
  • Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП);
  • Церква адвентистів сьомого дня.

«Це приклад конструктивного діалогу та виконання соціальної місії», – сказав міністр про рішення церков підтримати ініціативу МОЗ.

Нові пункти вже працюють у Києві, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Ужгороді та Чернівцях.

У Броварах

«До нас із цією ініціативою ще не зверталися. Мабуть, у нашому місті немає потреби в цьому. У нас є низка амбулаторій та МКЦ «Прометей», в яких справляються з потоком охочих вакцинуватися», – повідомив «Трибуні-Броварів» настоятель Свято-Покровського храму (ПЦУ) отець Михайло Лесюк.

А ось до настоятеля Собору святих апостолів Петра й Павла (УПЦ) із пропозицією влаштувати на їх території пункт вакцинації зверталися.

«Так, із цього питання зверталися до нас із Київської ОДА – ми дали згоду. Звичайно, в самому храмі вакцинуватися не можна, адже всередині храму не має бути ні краплі крові. Тому ми готові виділити окреме приміщення», – повідомив настоятель храму святих апостолів Петра і Павла (УПЦ) отець Олександр Левчук.

Зі слів отця Олександра, їх храм внесли до списку тих, хто дав згоду на такі пункти вакцинації. Та чи перетвориться ця «галочка» безпосередньо в робочий пункт щеплення – наразі невідомо.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. У МОЗ затвердили форму довідки про протипоказання до вакцинації

  2. Для тих, хто одужав: у Дії з’явився новий вид COVID-сертифікату

  3. Відмовилися вакцинуватися: відсторонено від роботи 67 працівників навчальних закладів Броварської громади

  4. За яких умов вакцинуватимуть дітей

 

Поділіться.

Залиште відповідь