Трибуна – Бровари

У липні мільйону українців проіндексують пенсії – Лазебна. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чергова індексація пенсій у липні 2021 р. торкнеться пенсіонерів, яким виплати були призначені у 2018−2020 роках, а також тих, хто отримує мінімальну пенсію. Про це заявила міністерка соцполітики Марина Лазебна у Верховній Раді 4-го червня.

«Із 1-го березня пенсії були проіндексовані на 11% для 8 млн пенсіонерів. У липні буде індексація ще для 1 млн пенсіонерів, яким пенсії призначені у 2018−2020 роках, а також тим, кому пенсії виплачуються у мінімальному розмірі. Таким чином, підвищення пенсій цього року отримають 10,5 млн пенсіонерів», — сказала вона.

За словами міністерки, станом на 1-ше квітня середній розмір пенсії в Україні становить 3725 грн і порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс на 555 грн (на 17,5%).

Лазебна також розповіла про розроблений Мінсоцполітикою законопроєкт про щорічну індексацію пенсій для всіх категорій пенсіонерів.

«У 2017 році було змінено пенсійне законодавство — дату щорічної індексації пенсій 1-го березня вилучено, а для окремих категорій пенсіонерів (науковців, держслужбовців, працівників органів місцевого самоврядування) індексацію зупинено. Тому міністерство розробило і подало на розгляд Верховної Ради проєкт закону № 4668, яким відновлюється індексація для всіх категорій і встановлюється дата індексації 1-го вересня», — сказала Лазебна.

ФОТО – Діловий вісник

Читайте також:

  1. Пенсія онлайн: у застосунку «Дія» буде нова послуга

  2. Кабмін дозволив платити пенсії готівкою до 2023 року

  3. За спецсистемою пенсії українців зростуть до 7 тис. грн – Міністерство соцполітики

  4. Із 1 березня підвищили пенсії восьми мільйонам українців

  5. Із грудня зросли пенсії, виплати з безробіття та аліменти

Поділіться.

Залиште відповідь