Україна без Криму: МОН змусило видавництво переробити мапу в підручниках історії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Видавництво «Грамота» переробило умовну позначку України без Криму в підручниках історії для 9-10 класів на вимогу Міністерства освіти і науки та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Про це відповіло МОН на запит Суспільного.

Йдеться про підручники «Історія України» для 9 класу закладів загальної середньої освіти (автор Струкевич О. К.) та «Історія України» (рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти (автор Струкевич О. К.), у яких було виявлено мапу України без Криму.

Підручник історії, мапа без Криму

Підручник історії, мапа без Криму

МОН назвало помилку «прикрою».

Електронні варіанти підручників із новою умовною позначкою розміщено в електронній бібліотеці «Інституту модернізації змісту освіти» (9 клас і 10 клас).

Електронні варіанти підручників дивіться ТУТ і ТУТ.

Також видавництво «Грамота» уже підготувало відповідну правку для друкованих варіантів підручників. Нові зразки умовних позначень для вклейки будуть надруковані відповідно до накладів підручників 9 і 10 класів і розіслані до департаментів (управлінь) освіти та науки обласних, Київської міської державної адміністрацій для вклейки/заклеювання на відповідних сторінках в обох підручниках у закладах освіти.

ФОТО – скріни з електронних варіантів підручників

Читайте також:

  1. 26 лютого – День спротиву окупації Криму. ФОТО

  2. За виготовлення карти «без Криму та Донбасу» сплатили з міського бюджету

  3. Друкарня-виробник «карти без Криму»: відділ культури нам надіслав вже готовий макет

  4. У справі про карту «без Криму і Донбасу» прозвучали назви столичних компаній

Поділіться.

Залиште відповідь