Укрзалізниця призупиняє продаж квитків на Буковину та Житомирщину

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Укрзалізниця припинила продаж квитків у Чернівецьку та Житомирську області через «червоний» рівень карантинних обмежень. Також будуть обмежені висадка і посадка пасажирів в цих областях. Про це «Трибуні-Бровари» повідомили представники Укрзалізниці.

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про віднесення Чернівецької та Житомирської областей до «червоних» карантинних зон, Укрзалізниця з 7-го березня і до кінця дії посиленого карантину призупинить продаж квитків у вказані регіони, а також обмежить висадку та посадку пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7-го березня включно.

Залізничний перевізник наголошує, що до 6-го березня включно усі пасажири з придбаними квитками зможуть без перешкод дістатися місця призначення залізницею. Також обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси розпочнуться до 00:00 7-го березня та завершаться вже під час дії обмежень.

УЗ уважно слідкує за ситуацією і забезпечує повну та ретельну дезінфекцію усіх вагонів, що прямують через зону посиленого карантину. Дотримання маскового режиму в усіх вагонах і на вокзалах є суворо обов’язковим.

Альтернативні станції та потяги

Водночас, пасажирам із квитками до Чернівців, Житомира та областей доступні для висадки та посадки інші станції за маршрутом прямування поїзда, якщо ці станції знаходяться за межами «червоної» зони.

Так, наприклад, жителям Чернівців та східної частини області може стати в пригоді можливість доїхати в напрямку Києва зі станцій Тернопільської області (Заліщики, Товсте, Чортків) поїздом 357/358 Рахів-Київ або поїздом 769/770 з Кам’янця-Подільського.

Також Укрзалізниця просить звернути увагу на станції, що межують з Житомирською областю:

  • Рокитне-Волинське (поїзд 142/141);
  • Шепетівка (поїзд 13/14, 43/44, 235/236, 97/98, 45/46);
  • Полонне (поїзд 13/14);
  • Фастів (поїзд 142/141, 13/14);
  • станція Вінниця, яка є транзитним хабом для поїздів Західного, Одеського та Київського напрямку.
Спецрейси

Варто зазначити, що Постанова №154 обумовлює можливість призначення спеціальних рейсів для доставлення людей з зони карантину, тому Укрзалізниця наразі проводить переговори з відповідними ОДА щодо замовлення таких рейсів, про що буде повідомлено додатково.

ФОТО – Конотоп.City

Читайте також:

  1. Укрзалізниця на два тижні припиняє продаж квитків до Івано-Франківщини

  2. Квитки на потяги тепер можна купити у Viber і Telegram. ФОТО. ВІДЕО

  3. Чернівецька область із 1 березня – у «червоній» карантинній зоні

  4. Із 3-го березня Житомирська область – у «червоній» зоні

Поділіться.

Залиште відповідь