В Україні запрацювала платформа для пошуку військовополонених і зниклих безвісти

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Служба безпеки України запустила онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни. Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

«Об’єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів», – йдеться в повідомленні.

Повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму можна ТУТ.

Людям, які звернулися до Об’єднаного центру раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно. Відправлені через форму дані є конфіденційними.

В СБУ також зазначають, що питання звільнення полонених є у виключній компетенції органів державної влади та застерігають громадян від шахрайських схем, коли невідомі можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону.

«Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення!» – додають у Службі безпеки.

Згідно з даними пресслужби, Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими та Об’єднаний центр уже звільнили з полону та повернули на підконтрольну Україні територію 573 людини.

ФОТО – Інформатор

Читайте також:

  1. Понад 4 місяці в рашистському полоні: броварчанина може врятувати петиція до президента
  2. Захищаючи Україну, загинув журналіст із Броварів Олександр Савоченко
  3. Без батька залишилося троє дітей: загинув Олександр Терещенко з Богданівки
  4. Загинув Роман Давиденко – воїн АТО з Шевченкового
Поділіться.

Залиште відповідь