Вбивали, катували, ґвалтували і мародерили: воєнні злочини в Богданівці фіксують міжнародні експерти. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова разом із експертами Консультативної групи зі злочинів РФ Atrocity Crimes Advisory Group відвідали Богданівку Броварського району, де оглянули місця злочинів російських терористів. Про це повідомляє Офіс генпрокурора в Telegram.

Відомо, що в Богданівці загарбники вбили 16 мирних мешканців. Семеро з них – з вогнепальної зброї.

«Найкращі міжнародні експерти працюють із нами, щоб поділитися найкращими світовими практиками для розслідування та переслідування злочинів рф в Україні», – наголосила Венедіктова.

Посол Клінт Вільямсон, який входить до складу групи і вже понад 30 років займається воєнними злочинами, заявив, що не очікував побачити таких звірств у центрі Європи в 21-му столітті.

У Богданівці прокурори зафіксували випадки катувань і мародерства, а також зґвалтування. Вже встановлені особи російських військових, які їх скоювали, і їм уже повідомили про підозри.

(Натисніть на фото задля збільшення)

Терористи спалили місцеву школу, а дитсадок, де базувався їхній боєкомплект, вони підірвали разом зі зброєю під час відходу – детонація тривала кілька годин поспіль. У каналізаційному колодязі школи знайшли людські рештки.

Також житловий будинок мирних мешканців, де базувалися російські офіцери, теж знищили. На місці споруди залишилася вирва завглибшки кілька метрів.

 

(Натисніть на фото задля збільшення)

«Консультативну групу щодо воєнних злочинів рф створили для Офісу генпрокурора США, ЄС і Велика Британія. До неї увійшли найкращі експерти з міжнародного гуманітарного права, військові експерти, фахівці з досвідом роботи в міжнародних трибуналах і науковці», – додали в повідомленні.

ФОТО – Генеральна прокуратура України

Читайте також:

  1. «Росія від нас не відчепиться, треба бути готовим захищати країну»: Броварська громада попрощалася із загиблим Героєм Олексієм Кузьком
  2. «Я молодий і маю захищати свою країну і тебе, мамо»: Бровари попрощалися з Героєм Антоном Перегудовим
  3. Топ-5 «скарбів» російських мародерів: що окупанти накрали в Україні
  4. Битва за Київ: у Скибині меморіальному комплексу бути. Який матиме вигляд
Поділіться.

Залиште відповідь