Влада надала докладний перелік сховищ і укриттів Броварів. ДОКУМЕНТ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чиновники Броварської ОТГ у відповідь на повторний запит «Трибуни» надали інформацію про всі сховища, протирадіаційні укриття та найпростіші укриття в Броварах. У переліку щодо кожного об’єкта вказано його адресу, характеристику та готовність. А щодо сховищ і протирадіаційних укриттів – також назви підприємства і форму власності об’єкта цивільного захисту.

Нагадаємо, раніше інформацію про сховища та протирадіаційні укриття Броварської громади частково надали в головному управлінні ДСНС у Київській області.

Слід зазначити, що в переліку від Броварської ОТГ у місті на одне сховище менше, ніж у переліку ДСНС. Чиновники громади не вказують об’єкт на вул. Броварської сотні, 15.

Інша інформація збігається. Хіба що адреса сховища № 125009 у відповіді Броварської ОТГ – вул. Металургів, 27. Це – ТОВ «Київський пекарний дім». У відповіді ДСНС – вул. Металургів, 2.

Читайте також: У Броварській ОТГ жодне бомбосховище належно не підготовлене: де сховатися. АДРЕСИ, КАРТИ та ФОТО

Також чиновники надали інформацію по кожному з найпростіших укриттів. Це – підвали будинків, переважно житлових багатоповерхівок, а також шкіл і садочків. Їх нарахували 317. Слід зазначити, що два тижні перед цим владі громади було відомо про 300 таких укриттів, а в 2015 році – про 308.

Як і 6 років тому, згідно з останньою відповіддю Броварської ОТГ, всі найпростіші укриття віднесені до категорії обмежено готових. У кожному з підвалів є водопровід, труби гарячого водопостачання та теплопостачання, а також зливова каналізація. Водночас сховища та протирадіаційні укриття – або обмежено готові, або неготові.

Перелік сховищ та укриттів Броварів

Нагадаємо, сховища та протирадіаційні укриття призначені головним чином для перебування в них працівників відповідних підприємств. У той час як найпростіші укриття – для широкого кола населення.

До цього часу Броварська ОТГ не надає інформації щодо бомбосховищ у Княжичах, Требухові та Переможці. Зі слів чиновників, нині триває інвентаризація об’єктів цивільного захисту. Водночас ДСНС раніше надала відповіді про сховища та протирадіаційні укриття сіл.

Зазначимо, Броварська ОТГ надала перелік сховищ, протирадіаційних укриттів і найпростіших укриттів не з першого разу. У відповіді на перший запит, поданий ще 6 квітня, ці питання влада проігнорувала. А на другий – відповідь відтермінувала. Водночас у 2015 році Броварська міська рада надала адреси об’єктів цивільного захисту лише після судового процесу.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Головне – без паніки: як діяти в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру? 
  2. Право на зброю: за крок до легалізації
  3. В Україні розширили перелік товарів, заборонених імпортувати з Росії
Поділіться.

Залиште відповідь