В Україні розширили перелік товарів, заборонених імпортувати з Росії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Так, у список заборонених до імпорту товарів із Росії потрапили і харчові продукти та побутова хімія. Однак не варто турбуватися, що частина товарів із магазинів зникне: більшість може «заїхати» до України з ЄС. Про це йдеться у відповідниій постанові КМУ.

До переліку заборонених потрапили 24 групи товарів, серед яких: пшениця, соняшникова олія, мийні засоби та засоби для чищення, туалетний папір і паперові серветки, а також бурові установки та деталі.

Завдяки зоні вільної торгівлі з ЄС, наприклад, порошки відомих брендів можуть привезти в Україну з тієї ж Польщі. Тому перебою з поставками не очікується.

«Якщо взяти мийні засоби, то серед усіх, які ми завозимо з Росії, власне російських – менше ніж 1%. Усе інше – товари міжнародних брендів. Міжнародні корпорації просто переспрямовують товари з Польщі. А Західна Україна, до речі, вже давно їх там купує. Тому причин для паніки і для того, щоб бігти в магазин і купувати мийні засоби або борошно, сьогодні немає», – заявив перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

«Ми наразі ухвалили вимоги ЄС до якості й безпеки продуктів і побутової хімії. У Росії свої, євразійські норми. Вони трохи відрізняються. У будь-якому разі, у мене є надія, що український споживач від заборони навіть виграє. Він отримає більш якісний товар», – додав Непран.

Постанова набирає чинності через 10 днів із дня її опублікування.

ФОТО – Realist

Читайте також:

  1. Які повсякденні товари дозволяють продавати під час локдауну, а які залишаються під забороною

  2. Якщо українське ЗМІ заперечуватиме агресію з боку Росії – його каратимуть. ВІДЕО

  3. У Броварах затримано майора СБУ та колишнього військовослужбовця: підозра роботи на розвідку Росії

  4. До хлопця в Москву: поліція відшукала неповнолітню «мандрівницю»

Поділіться.

Залиште відповідь