Зарплати лікарів у наступному році зростуть – Шмигаль. Кому на скільки. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У червні президент Володимир Зеленський видав​​​ указ, що пропонує підвищення заробітних плат для медпрацівників. Кабінет міністрів України закладає зростання заробітної плати медпрацівників у проєкт бюджету на 2022 рік. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на пресконференції 14 вересня.

«Основні показники бюджету цього року – це зростання зарплат лікарів. Був указ президента про встановлення мінімальної заробітної плати лікарів на рівні 20 тисяч гривень і середнього медичного персоналу на рівні 13 500. Відповідно, це закладено в бюджет. Середня зарплата в лікарів буде вищою, ніж 22,5 тисячі гривень, у середнього медичного персоналу – понад 14,5 тисячі гривень буде відповідно середня зарплата», – сказав Денис Шмигаль.

Зі слів голови уряду, проєкт державного бюджету на 2022 рік Кабмін планує затвердити на засіданні 15 вересня, а потім передати його на розгляд Верховної Ради.

Указ президента

Нагадаємо, що в червні президент Володимир Зеленський видав​ указ, яким пропонує підвищення заробітних плат для медпрацівників.

Згідно з документом, під час підготовки проєкту закону про Державний бюджет України на 2022 рік, Кабміну було доручено опрацювати  питання про «підвищення заробітних плат у сфері охорони здоров’я для лікарів до розміру не менше ніж 20 000 гривень на місяць, для середнього медичного персоналу – не менше ніж 13 500 гривень на місяць».

Документ також пропонує вжити заходів, щоб не допускати виникнення заборгованості із заробітної плати медичним працівникам і забезпечити справедливе співвідношення між заробітними платами медичного персоналу й керівного складу закладів охорони здоров’я.

ФОТО – Ваше здоров’я

Читайте також:

  1. У Броварах «замінували» лікарню. Поліція розшукує «мінера»

  2. Броварська лікарня у 2020 році: нова апаратура, капремонти, закупівлі та кадри

  3. МОЗ заохочуватиме лікарів за вакцинування пацієнтів

  4. Через смерть 5-річної дівчинки броварській лікарці повідомлено про підозру

Поділіться.

Залиште відповідь