Трибуна – Бровари

ЗНО-2021: в Україні третина учнів не впоралася з математикою. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Третина учасників зовнішнього незалежного оцінювання з математики не змогли вирішити завдання рівня базової середньої школи. Про це під час прес-конференції 29 червня повідомив очільник Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко. Одну з ймовірних причин, чому так трапилося, прокоментували в Броварах.

Керівник УЦОЯО наголосив, що йому сумно за те, що третина вступників не подолала пороговий бал із математики.

«Я не готовий коментувати, чому так сталося, я готовий лише констатувати. Кожен третій учасник ЗНО, який складав математику, не зміг розв’язати завдання навіть не за старшу школу, а й за базову школу», – сказав Валерій Бойко.

 

«На даний час я не маю результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики в Броварській ОТГ, бо результати відразу відсилають в особисті кабінети самих учасників. Але скажу, що сталося це через те, що дуже багато дітей вибрали профільний рівень математики, з яким не змогли впоратися», – прокоментував «Трибуни-Броварів» ситуацію з математикою консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міськради Павло Федоренко.

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет пояснив, що результати ЗНО щороку різні.

У 2021 році вступники показали погані результати з математики, однак значно покращилися бали з української мови та літератури, а також із англійської мови.

ФОТО – Кагарлик.City

Читайте також:

  1. Вакансія: броварській спеціалізованій школі №5 потрібен директор

  2. ЗНО-2021: названо порогові бали з української мови та ще 4-ох предметів

  3. ЗНО-2021: визначено порогові бали з шести предметів

  4. Коли додатково можна скласти ЗНО. ГРАФІК

Поділіться.

Залиште відповідь