Вакансія: броварській спеціалізованій школі №5 потрібен директор

Pinterest LinkedIn Tumblr +

19 травня управління освіти і науки Броварської міськради оголосило про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора спеціалізованої школи №5 ім. Василя Стуса. Куди подівся «старий» очільник навчального закладу та чи є претенденти на вакантну посаду?

Як повідомила журналістам «Трибуни» заступниця начальниці управління освіти і науки Тамара Стельмах, чинний директор СШ №5 Сергій Редько пішов на пенсію за віком і написав заяву на звільнення. У квітні Сергію Івановичу виповнилося 60 років.

Сергій Редько

Сергій Редько

Три роки тому Сергій Редько змінив на посаді відмінника освіти України, вчителя-методиста Павла Федоренка, який на початку лютого 2018 р. написав заяву на звільнення за власним бажанням через проблеми зі здоров’ям.

Директор СШ №5 Павло Федоренко написав заяву на звільнення 

Сергій Редько очолив 5 школу наприкінці березня 2018 р. Сергій Іванович – учитель вищої категорії, вчитель-методист, кандидат психологічних наук. Під час конкурсного відбору члени комісії в більшості проголосували «за» Сергія Редька, презентація якого була найсильнішою серед усіх 5 кандидатів, батьки –  «розділилися», а левова частина педколективу була невдоволена вибором. Так, із 105 членів педколективу 70 віддали голос за іншого кандидата –  вчителя своєї школи Бориса Ільченка.

Директором школи №5 обрано Сергія Редька: педколектив – не вдоволений, батьки – «розділилися»

Попри все Сергій Редько залишився працювати директором 5 школи.

Директором школи №5 залишається Сергій Редько. Вчителі налаштовані «воювати» далі

Три роки тому на запитання журналістів «Трибуни»: «Як планує працювати в колективі, який його не сприймає?», Сергій Редько відповів, що знайде слова, щоб переконати кожного в тому, що роблять спільну справу, адже хоче, щоб робота виконувалася чесно і відкрито. «Розумію, що колектив мене сприйме не відразу, але все, що відбуватиметься, має бути відкритим для батьків і вчителів, щоб вакуум не заповнювався плітками», – сказав Сергій Редько. Та пообіцяв, що триматиме руку на пульсі щодо психологічного клімату в колективі.

Чи вдалося це Сергію Івановичу – сказати складно: зв’язатися з ним, щоб розпитати про напрацювання та проблеми на посаді за три роки роботи, журналісти не змогли.

Проте виконуюча обов’язки директора 5 школи – заступниця директора з навчально-виховної роботи початкової ланки Надія Дайнеко розповіла, що спочатку Сергію Івановичу було не просто працювати в колективі. Однак завдяки своїй порядності, професійності, досвіду, здатності слухати, чути і розуміти людей, йому все ж удалося розібратися в проблемах колективу і отримати його прихильність.Тож коли Сергій Іванович повідомив, що йде на пенсію, колеги прохали його залишитися очільником навчального закладу. Але він повідомив про остаточне своє рішення піти з посади. За словами пані Надії, сьогодні вона має підтримку з боку Сергія Івановича в питаннях керування одним і найбільших навчальних закладів міста.

Конкурсні вимоги

Управління освіти і науки Броварської міськради оголосило конкурс на заміщення вакантної посади директора СШ №5 ім. Василя Стуса 19 травня. Прийом документів від претендентів на  вакантну посаду триватиме до 17 червня включно.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта ступеня не нижче магістра;
 • стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менш трьох років;
 • організаторські здібності;
 • фізичний і психічний стан здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсному відборі, можна переглянути ТУТ.

Конкурсний відбір матиме ІІІ етапи: знання законодавства, вирішення ситуаційного завдання та презентація перспективного плану розвитку освітнього закладу.

За інформацією Тамари Стельмах, станом на сьогодні жодної заяви від претендентів на заміщення вакантної посади директора 5 школи немає. Наразі обов’язки очільника навчального закладу виконує заступниця директора з навчально-виховної роботи початкової ланки Надія Дайнеко. Пані Надія повідомила, що планує подавати свою кандидатуру на участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора 5 школи.

Фото – авторки

Читайте також

 1. Школу № 5 терміново закрили. ФОТО
 2. Новатори із 5 школи: «Плекаємо майбутніх геніїв та інтегруємо дітей у життя»
 3. У броварській СШ №5 батьки наполягають змінити підходи до харчування учнів
 4. Старшокласника за розпилення у 5 школі невідомої речовини покарають. Деталі з перших вуст
 5. ДНЗ «Казка», ЗОШ №9, 10, СШ №5 та БНВО: стан готовності до нового навчального року
Поділіться.

Залиште відповідь