19-го жовтня в більшості осель броварчан з’явиться тепло – Сапожко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зранку 19-го жовтня в Броварах усе ж розпочнеться опалювальний сезон. Про це пізно ввечері 18-го жовтня на своїй сторінці у Фейсбуці  повідомив голова Броварської громади Ігор Сапожко.

«Понад тиждень тривали важкі перемовини з АТ «Київоблгаз». Ключовим питанням було погодження річних лімітів газу для нашого підприємства «Броваритепловодоенергія». Без досягнення згоди з цього принципового питання представники облгазу відмовлялися запускати газ на центральні котельні», – прокоментував затримання подачі тепла до осель броварчан Сапожко.

Як зазначив голова громади, увечері 18-го жовтня на найвищому рівні вдалося узгодити всі неврегульовані питання. Вже зранку 19-го жовтня газопостачальна компанія розпломбує міські котельні. Після цього в Броварах одразу розпочнеться запуск теплоносія в систему.

«Уже завтра в більшості осель буде тепло», – пообіцяв увечері 18-го жовтня жителям громади Ігор Сапожко.

Нагадаємо, початок опалювального сезону в Броварах переносився двічі: згідно з розпорядженням міського голови, тепло до навчальних закладів, закладів культури, охорони здоров’я та житлового фонду мали подати з 17 жовтня.

Проте через  затримку погодження річних лімітів споживання газу для КП «Броваритепловодоенергія» та розпломбуванням котелень представниками АТ «Київоблгаз», запуск тепла перенесли на 18 жовтня. Однак учора в оселях броварчан так і не стало тепло: Київоблгаз не розпломбував лічильники та засувки. У приймальні КП «Броваритепловодоенергія» зауважили, що причиною можуть бути борги комунального підприємства.

ФОТО – Вечірній Харків

Читайте також:

  1. Опалювальний сезон у Броварах не розпочався. ПРИЧИНИ

  2. До 50 млн грн: КП «Броваритепловодоенергія» візьме кредит у російського «Альфа-Банку»

  3. КП «Броваритепловодоенергія» сплачує штрафи і продовжує забруднювати річки

  4. КП «Броваритепловодоенергія» візьме в лізинг 11 одиниць техніки

Поділіться.

Залиште відповідь