28-го червня депутатів Броварської міської ради кличуть на позачергову сесію

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутатів Броварської міської ради 28-го червня кличуть на 28-му позачергову сесію. Засідання відбудеться об 11 год. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднено на сторінці Броварської міської ради у Фейсбуці.

На сесію міської ради виноситься такий перелік питань:

 1. Про розірвання договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна за результатами аукціону з умовами, у зв’язку з його невиконанням.
 2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Броварської міської територіальної громади на 2021-2026 роки.
 3. Про затвердження Програми проведення робіт із обстеження пошкоджених об’єктів Броварської міської територіальної громади на 2022 рік.
 4. Про затвердження Положення проуУправління інспекції та контролю Броварської міської ради в новій редакції.
 5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я в Броварській міській територіальній громаді на 2022 – 2026 роки.
 6. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварської міської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району на 2022- 2026 роки».
 7. Про внесення змін до Цільової комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свободи громадян на території Броварської міської територіальної громади на 2022-2023 роки.
 8. Про найменування вулиць в селі Княжичі Броварського району.
 9. Про внесення змін до складу комісії з найменування, перейменування та встановлення об’єктів на території Броварської міської територіальної громади.
 10. Про затвердження документації із землеустрою, надання земельної ділянки в користування, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на поділ земельної ділянки.
 11. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, укладення на новий строк договорів оренди землі.
 12. Про продаж земельних ділянок.
 13. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в м. Бровари».
 14. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району від 08.07.2021 року No309-09-08 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Броварської міської територіальної громади.
 15. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району від 23.12.2021 року № 628-19-08 «Про бюджет Броварської міської територіальної громади на 2022 рік»
  та додатків 2, 3, 7.
 16. Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району від 09.02.2021 року № 07-01-08.

ФОТО – Андрій Захарченко

Читайте також:

 1. Як перейменують вулиці в Требухові, Княжичах і Переможці – рекомендації «топонімічної» комісії

 2. Літак – у музей, танк і бронетранспортер – ЗСУ: доля демонтованої техніки в парку «Перемога»

 3. Про ситуацію з утилізацією продукції розбомбленого складу «заморозки» в Квітневому

 4. У Требухові перейменують 25 вулиць, у Княжичах – щонайменше сім

Поділіться.

Залиште відповідь