Літак – у музей, танк і бронетранспортер – ЗСУ: доля демонтованої техніки в парку «Перемога»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Учора, 30 травня, працівники КП «Бровари-Благоустрій» демонтували військову техніку радянського періоду в центральному парку Броварів. Демонтаж здійснювався в рамках дерусифікації. Сьогодні міський голова Броварів Ігор Сапожко у своєму Телеграм-каналі поінформував, куди ж подінуть демонтовану техніку.
Напередоні міський голова Броварів Ігор Сапожко провів у своєму Телеграмі опитування містян, щодо необхідності проведення демонтажу такої техніки та перейменування парку «Перемога». В опитуванні взяло участь 11 653 особи. 73% броварчан проголосували ЗА демонтаж техніки радянського доби.
Кількома днями раніше в парку в куточку для ветеранів демонтували 15 портретів Героїв Радянського Союзу часів Другої світової війни.

(Натисніть задля збільшення)

А ще раніше, 6 травня, на сесії міської ради депутати підтримали перейменування 32 вулиць і провулків міста, де з назв прибрали прізвища російських діячів.
Учора, 30 травня, з самого ранку з центру парку комунальники вивезли демонтованого літака.
(Натисніть задля збільшення)
«Відповідно до рішення виконавчого комітету та результатів опитування наших мешканців, буде демонтовано три об’єкти», – написав Ігор Сапожко на своїй сторінці у Фейсбуці та Телеграмі.
 А за кілька годин із парку вивезли і танк та бронетранспортер.
(Натисніть задля збільшення)
(Натисніть задля збільшення)
За словами міського голови, демонтовані об’єкти передали на зберігання в КП «Бровари-Благоустрій».
Сьогодні ж Ігор Сапожко у своєму Телеграмі  відповів на чисельні запитання містян, куди ж подінуть демонтовану техніку: «Чимало питань виникло в броварчан із приводу подальшої долі літака, танка та бронетранспортера. Хочу доповісти громаді, що відповідно до листа-звернення Державного музею авіації ім.О.К.Антонова, наш літак МіГ-15 буде передано у фонди музею на постійне зберігання з подальшим експонуванням у колекції літаків.
Танк Т-34 та бронетранспортер-60 передано на баланс Броварському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки (воєнкомат) із подальшою передачею до Збройних Сил України» .
лист Сапожку
За словами міського голови, наразі мають декілька пропозицій щодо розміщення в парку нових, сучасних, українських символів. Зокрема, є ідея розмістити на центральній алеї парку макет української «Мрії». І звернувся до броварчан із проханням надавати свої пропозиції, щоб разом створити нове обличчя центрального парку Броварів.
Фото –  КП «Бровари-Благоустрій», Громадський ревізор, БроДобро 
Поділіться.

Залиште відповідь