Бювет на вул. Короленка в Броварах відновив роботу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні бюветний комплекс біля супермаркету «Форум» на вул. Короленка відкрився. Вода в ньому відповідає санітарним нормам. Про це повідомляють у КП «Броваритепловодоенергія».

Як зазначили в комунальному підприємстві, бювет відкрили після здійснення низки заходів щодо якісного функціонування комплексу, якість питної води відповідає санітарним нормам.

У бюветі, окрім інших робіт, також замінили колонки. До того ж, на іншому бюветному комплексі – на бульв. Незалежності – замінили дах, прозвітували комунальники.

бювет

Оновлений бювет на вул. Короленка

 

бювет

Нові колонки

бюветНагадаємо, бювет на вул. Короленка закрили в кінці минулого року. Зі слів керівника КП Григорія Голубовського, лабораторія тоді встановила завищений вміст заліза та мутність у воді.

Бюветний комплекс не вдалося запустити і через пів року, оскільки, зі слів комунальників, у пробах води виявили забруднення недопустимою бактерією.

Ремонтні роботи й інші заходи до того часу не допомогли. Комунальники та санітарні працівники продовжили шукати вирішення проблеми для запуску бювету.

Протягом літа бювет кілька разів відкривали для відвідувачів, однак через деякий час знову закривали, головно через несправності в роботі насосу, забиття фільтру, а також чергове виявлення у воді хвороботворних бактерій.

Читайте також

  1. Бювет на Короленка: після ремонту помпи у воді виявили хвороботворні бактерії
  2. Антисанітарія біля деяких броварських бюветів несе епідемнебезпеку – фахівці
  3. У броварських колонках вода для пиття непридатна. ПЕРЕЛІК
Поділіться.

Залиште відповідь