У Міністерстві охорони здоров’я України перелічили симптоми, які виникають при зараженні штамом «Дельта» COVID-19. Зокрема, до них належать порушення слуху та шлунково-кишкові проблеми. Як повідомляє пресслужба МОЗ, симптоми при зараженні Дельтою відрізняються від перебігу хвороби при зараженні диким штамом вірусу.
«Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді як кашель та втрата нюху чи смаку – менш поширені. Також повідомляють про серйозніші симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени», – йдеться у повідомленні.
У міністерстві розповіли: дані китайських вчених свідчать про те, що концентрація вірусу в крові людини, інфікованої штамом «Дельта», у тисячу разів перевищує такий показник при інфікуванні диким штамом.
«Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус у зовнішнє середовище, що сприяє поширенню вірусу на інших людей», – пояснили фахівці.
Як зазначили у МОЗ, ймовірність тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища в невакцинованої людини.
«Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі», – наголосили в міністерстві.
Фото – 24 канал
Читайте також
Через штам «Дельта» Україна посилює правила перетину кордону
- «Дельта»: коли в Броварах очікують нову хвилю захворюваності на COVID-19
Cпад COVID-19 в Україні закінчився. Науковці попередили про ризик «вибухових темпів» недуги
Київ готується до нового локдауну: перепустки в транспорт тепер будуть електронні
