Трибуна – Бровари

COVID-19: Укрзалізниця призупиняє продаж квитків на потяги до Закарпаття

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Укрзалізниця призупиняє продаж квитків на потяги з та до Закарпатської області та обмежує посадку і висадку в цьому регіоні, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.
Із 8 березня в Закарпатті почнуть діяти обмеження «червоної» карантинної зони, відтак компанія-перевізник припиняє продаж квитків до Закарпатської області з 8 березня і «до кінця дії посиленого карантину». З 9 березня Укрзалізниця обмежить висадку та посадку пасажирів за вже придбаними квитками до регіону.

До початку дії обмежень «червоної» карантинної зони на Закарпатті, пасажири ще можуть без перешкод виїхати або ж дістатися області залізницею.

Також Укрзалізниця готова за поданням Закарпатської ОДА призначити спеціальні рейси та вивезти з карантинної зони близько 2,1 тисячі людей із квитками.

Раніше у компанії оголосили, що організують п’ять таких спеціальних рейсів з Буковини й Прикарпаття, щоб вивезти понад 3 тисячі пасажирів.

Нагадаємо, що 4 березня Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони. Так, маємо три області «червоної» зони – Івано-Франківська, Чернівецька і Житомирська та 9 областей – «помаранчевої»: Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська.

Із 7 березня Укрзалізниця припинила продаж квитків у Чернівецьку та Житомирську області через «червоний» рівень карантинних обмежень.

Головне фото – із сайту Про Захід

Читайте також

Поділіться.

Залиште відповідь