Для будівництва вул. Симоненка зріжуть 42 дерева

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час засідання виконавчого комітету Броварської громади чиновники дали дозвіл на зрізання 42-ох дерев на загальноміській території у зоні проведення робіт із будівництва ділянки вул. Василя Симоненка від В’ячеслава Чорновола до Київської.

Як ідеться в акті обстеження дерев, із заявою на зрізання задля будівництва вулиці звернулося місцеве управління БЖКГІТ. Найбільше спиляють берез – 27. Під ніж ляжуть також кілька горіхів і акацій, клени, граб, верба, тополя, яблуня, черешня та сосна. Лише тополя, якій 60 років, перебуває в незадовільному стані. Решта дерев – у два і більше разів молодші.

Черняк

Представник управління інспекції та контролю Михайло Черняк під час доповіді щодо зрізання дерев на засіданні виконавчого комітету 7 вересня 2021 року

Нагадаємо, ділянку вул. Василя Симоненка від вул. В’ячеслава Чорновола до вул. Київської нині взялися активно добудовувати. Працівники ШБУ-50 облаштовують дорожнє «корито» на ділянці в 200 м. Інші робітники готові до продовження асфальтування, яке вже облаштовано з боку Епіцентру.

Передісторія

Зазначимо, на капітальне будівництво зазначеної ділянки вул. Василя та добудову початкової ланки школи № 10 місто взяло в АТ «Державний експортно-імпортний банк України» кредит на загальну суму 160 млн грн. На добудову школи – 110 млн грн, а на добудову дороги – 50 млн грн.

У ШБУ-50 пообіцяли закінчити облаштування всієї ділянки дороги протягом вересня. Зауважимо, раніше очільниця УБЖКГІТ Світлана Решетова в липні розповіла, що взятих у кредит грошей вистачить, аби збудувати дорогу повністю.

дорога

Роботи над будівництвом вул. Василя Симоненка в кінці серпня 2021 року

Водночас, як зазначали чиновники у своїх рішеннях, у 2019 році вартість робіт становила понад 34 млн грн. Однак тоді йшлося про перший пусковий комплекс, а загальна вартість будівництва частини вулиці мала бути вдвічі дорожчою.

Зазначимо, рік тому депутати Броварської міської ради не підтримали кредитування на добудову вул. Василя Симоненка. Представники опозиції, яка не дала голосів «за», зазначили, що пріоритетною має бути добудова молодшої ланки 10-ої школи, саме на це необхідно спрямувати всі кредитні кошти.

Обранці обурювалися, що будівництво школи на той час «стояло», інші школи та садочки не будують узагалі. Навчальні заклади міста переповнені дітьми.

Зазначимо, згідно із рішенням виконавчого комітету від 7 вересня, у Броварах також зріжуть ще 4 дерева. Це – дві старі тополі на вул. Ярослава Мудрого, 55, дуплясті, пошкоджені омелою, що в незадовільному стані. А також – дві здорові акації на вул. Шевченка, 2, які ростуть ближче 1 м від житлового будинку та під час вітру пошкоджують вікна в багатоповерхівці.

Читайте також

  1. Бровари зробили черговий крок до будівництва житлової багатоповерхівки замість садочка
  2. Будинок Квятковського в Броварах отримає статус пам’ятки – рішення КОДА
  3. Київ поглине Бровари? Як влада планує об’єднувати міста в агломерації
Поділіться.

Залиште відповідь